Witam !!co polecalibyscie za ok .80 ,85 zl.-jaka kreatyna obecnie jest najlepsza w tej cenie ??!!(co sadzicie o BIOGENIX Creatine Capsules 250 kap./800mg (42 porcje) 57.50 zł )
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
tora nie łap mnie za słówka do czynienia z laikiem nie masz.
chodziło mi o to ze reactor ma w sobie jabłczan kreatyny, jak cell pump a metabolic ma tez jabłczan ale cytruliniany i di-argininy.
i nie łap mnie tak za słówka bo ja zaczne cie łapać za twoje
"specjalisto"
witam boogi
daaawno cie nie było
Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-17 17:20:26
chodziło mi o to ze reactor ma w sobie jabłczan kreatyny, jak cell pump a metabolic ma tez jabłczan ale cytruliniany i di-argininy.
i nie łap mnie tak za słówka bo ja zaczne cie łapać za twoje
"specjalisto"
witam boogi
daaawno cie nie było
Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-17 17:20:26
...
no moze byc a sprubuj Olimp creapure monohydrat
Nie uwazales co robiles - teraz rob co uwazasz
...
ja biore uwage tylko KAPSULY !!!!!!!!!!tylko iwylacznie wiec prosze o posty na temat kapsulek ...
...
Tom ta kreatyna o której mówisz ma bardzo duży stopień rozdrobnienia/mikronizacji/ i za taką cenę jest jak najbardziej godna uwagi.
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
https://www.facebook.com/FilmyKtoreZmieniajaZycie/photos/a.1433936366899118.1073741828.1433433930282695/1434660943493327/?type=1&theater
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=845830128789824&set=a.163427777030066.27088.100000885337703&type=1&theater
...
kreatyna vitala ma 250mesh
wiec jest bardziej mikro od bx?
wiec jest bardziej mikro od bx?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
Chlopaki dobrze mowia, ale powiedz który to jest twój cykl. Jesli pierwszy to wystarczy 300 gram. A to wyjdzie taniej. W tym dziale Góral podwiesil oferte kretki od Doryana Yatesa. Brzmi zachecajaco
. Nigdy nie mialem nic z tej firmy, bo mnie nie bylo stac, a mono juz mam kupione.
. Nigdy nie mialem nic z tej firmy, bo mnie nie bylo stac, a mono juz mam kupione.PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER
...
hm...a ktora waszym zdaniem opcja jest najlepsza - VITALMAX Creatin Capsules 600 kap./500mg 66.90 zł ,TREC Creatine FC FormulaCaps 250 kap./800 mg 59.00 zł ,czy jablczan kreatyny TREC Reactor Pro3 - 300 kap. 79.00 zł ????(prosze o wypowiedz tez PePoNeNt-a)-pozdrooo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz