SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna -80 zl.??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 584
Witam !!co polecalibyscie za ok .80 ,85 zl.-jaka kreatyna obecnie jest najlepsza w tej cenie ??!!(co sadzicie o BIOGENIX Creatine Capsules 250 kap./800mg (42 porcje) 57.50 zł )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
tora nie łap mnie za słówka do czynienia z laikiem nie masz.

chodziło mi o to ze reactor ma w sobie jabłczan kreatyny, jak cell pump a metabolic ma tez jabłczan ale cytruliniany i di-argininy.

i nie łap mnie tak za słówka bo ja zaczne cie łapać za twoje "specjalisto"


witam boogi daaawno cie nie było

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-17 17:20:26
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
lepiej w proszku, sa tansze kreki np vitalmaxa

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4658
no moze byc a sprubuj Olimp creapure monohydrat

Nie uwazales co robiles - teraz rob co uwazasz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 584
ja biore uwage tylko KAPSULY !!!!!!!!!!tylko iwylacznie wiec prosze o posty na temat kapsulek ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
vitalmax creatine monohydrate powder
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
z kapsułek to jabłczan kreatyny trec reactor pro 3/ 300kap 79zł
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Tom ta kreatyna o której mówisz ma bardzo duży stopień rozdrobnienia/mikronizacji/ i za taką cenę jest jak najbardziej godna uwagi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
kreatyna vitala ma 250mesh
wiec jest bardziej mikro od bx?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Chlopaki dobrze mowia, ale powiedz który to jest twój cykl. Jesli pierwszy to wystarczy 300 gram. A to wyjdzie taniej. W tym dziale Góral podwiesil oferte kretki od Doryana Yatesa. Brzmi zachecajaco . Nigdy nie mialem nic z tej firmy, bo mnie nie bylo stac, a mono juz mam kupione.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 219
A dlaczego tak się uparłeć na kapsułki ??????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 584
hm...a ktora waszym zdaniem opcja jest najlepsza - VITALMAX Creatin Capsules 600 kap./500mg 66.90 zł ,TREC Creatine FC FormulaCaps 250 kap./800 mg 59.00 zł ,czy jablczan kreatyny TREC Reactor Pro3 - 300 kap. 79.00 zł ????(prosze o wypowiedz tez PePoNeNt-a)-pozdrooo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cfm vitalmaxa?

Następny temat

masa na maxa

electro
Polecane artykuły