Z tego co wiem kreatyne trzeba brac na pusty zołądek odzywke rownierz.
jak narazie ulozylem sobie taki schemat ale niezbyt konkretny bo cos mi tu niepasuje i nikt nigdzie tego jasno nienapisal ;O
Z rana naczczo kreatyne po treningu kreatyne i odzywke i na noc odzywke
Niewiem tylko co mam wziasc najpierw po treningu kreatyne i pol godziny pozniej odzywke czy moze na odwrot??
Niby blache i glupie pytanie ale dlamnie ważne.
Krzysztof Piekarz

