SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna i Odzywka bialkowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Mam kreatyne i odzywke bialkową, zastanawiam sie jak mam to brac
Z tego co wiem kreatyne trzeba brac na pusty zołądek odzywke rownierz.
jak narazie ulozylem sobie taki schemat ale niezbyt konkretny bo cos mi tu niepasuje i nikt nigdzie tego jasno nienapisal ;O
Z rana naczczo kreatyne po treningu kreatyne i odzywke i na noc odzywke
Niewiem tylko co mam wziasc najpierw po treningu kreatyne i pol godziny pozniej odzywke czy moze na odwrot??
Niby blache i glupie pytanie ale dlamnie ważne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Kreatyna naczczo przed sniadaniem 30-45 minut - moze byc tak.
Kreatyna po treningu, (carbo jakbys mial / ktorego nie polecam juz nawet po to zeby przyspieszyc transport kreatyny, ale przydatna rzecz po treningu ). i za 30 minut bialeczko.
Bialeczko przed snem

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16169
nikt jasno nie napisal?przeciez to w kazdym poscie o kretce pisze.
kreatyne bierz z rana na czczo i zaraz po treningu po 5 g,pol godz po treningu odrzywke.
a wogule to jest gaimer czy bialko?
masz diete ulozana,bo najpierw od tego trzeba zaczac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10880
bialko bierzesz w zaleznosci od brakow w diecie, dawki rozpisalem standardowo

DNI TRENINGOWE
5g krea rano na czczo
5g krea od razu po treningu, ok. 20 min pozniej 35g bialka
35g bialka na noc

DNI NIETRENINGOWE
5g krea rano na czczo
35g bialka na noc

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Gainer bialkowy :) thx za odpowiedzi moze jeden z was zaliczy SOGA :P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
No to jesli gainer / a masz tendencje do otluszczania sie to na noc bym sobie go darowal a zjadl tunczyka z serem np. jesli natomiast nie masz takich problemow, a ciezko z masa to wcinaj gainerka przed snem

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
No wiem wiem

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy po treningu mozna od razu zjesc porcje kreatyny i porcje gainera (razem wymieszane w shakerze z woda)? czy lepiej zachowac odstep pomiedzy kreatyna a gainerem? gainer zawiera duzo weglowodanow, a wiec ulatwilby wchalanianie kreatyne...czy ktos moze mi wyjasnic to?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
lepiej najpierw kreatyne a po jakies 30 min gainera, zreszta gainer z woda to hardkor

bad boy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Ja bym odczekal, chociaz w gainerze jak wiadomo jest duza przewaga wegli, wiec... , ale...no wlasnie gainer z woda..

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE BIAŁKO??????

Następny temat

tauryna + carbo czy biogenix carbo BX

electro
Polecane artykuły