trenuje kawałek czasu i podobno mam bardzo dobre proporcje i predyspozycje by startować obecnie waże 122kg do konca grudnia podjade do 130 niekoksuje mam mistrzowską genetyke(dzięki mamo)teraz jest dół co zrobić by wystartowac na jakichkolwiek zawodach gdzie wszędzie jest potrzebna jakać karta członkostwa pzkif albo byc zarejestrowanym tam jak taki biedny żuczek z ulicy ma uzyskać wszelkie odpowiednie uprawnienia by móc startowac???????????????????????????
SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej
Krzysztof Piekarz

