Kilka dni temu przedstawiliśmy aktualną formę Big Ramiego i pisaliśmy, że planuje wystartować na zawodach Chicago Pro 2020, by móc zakwalifikować się do grudniowego konkursu Mr. Olympia.

Polecamy również: Big Ramy - aktualna forma

Jednak w najnowszym wideo, które opublikował na swoim kanale YouTube podzielił się kilkoma ujęciami z treningów, a mniej więcej w połowie ujawnił, że zobaczymy go na scenie już 11 października na IFBB Europe Pro Show 2020 w Hiszpanii! Jest to fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów popularnego kulturysty. 

„Muszę potwierdzić wszystkim moim fanom, że wrócę na scenę 11 października. Tak, ciężko na to pracowałem i muszę podziękować wszystkim moim fanom za wsparcie i wiarę we mnie.”

 

https://youtu.be/z11Zee-s408

Jeśli uda mu się wygrać w Alicante, zapewni sobie miejsce na Mr. Olympia 2020, na co ostatecznie liczy. Patrząc na zdjęcia i filmiki, które publikował w ostatnim czasie, wydaje się, że ma duże szanse na wygraną. Zobaczymy jaki będzie wynik i czy trafi z formą już za niecałe dwa tygodnie. Nie możemy się doczekać.

Komentarze (2)
lodzianin1

Ciekawe czy nie odwolaja tej Hiszpani

1
lordknaga

takie czasy, ze odwolac moga praktycznie wszystkie zawody na dni przed... co do ramiego, rozmiar i 'freak factor' jest ale mi nigdy jakos nie imponowala jego sylwetka a bedzie tam troche dobrych graczy, bo jedne z osatnich zawodow, gdzie mozna kwalifikacje na mro wygrac.

0