SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki trening w ZK bez ciezarow:(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1655
czesc wam mam pytanie jakie mozna wykonywac cwiczenia w zakladzie karnym w ktorym nie ma silowni musze odsiedziec wyrok a nie chciabym zeby mi pospadalo a bedzie to roczna przerwa wiec moze podacie mi jakies cwiczenia na triceps, plecy ,klatke , ogolnie jak mozna cwiczyc zeby nie spadalo wiem ze bez ciezarow to nie to samo ale co ja na to poradze :( czekam na propozycje cwiczen no i czestotliwosc i iolsc powtorzen pozdrawiam z gory dziekuje wam za okazana pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
za dużo pisania, ja osobiście nie fafałem, dam Wam taki przykład:
w celi jest 4 grypsujących, jak się jeden tnie to reszta też musi takie jakgy braterstwo krwi, coś w style jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, w ogole duzo tego było, sama bajera...ile zachodu z tym...albo np grypsujący nie może jeśc przy jednym stole z niegrypsującym i takie tam...wiele jest tych regułek, za duzo o tym pisania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1667
angażuj się do wsyzstkich prac społecznych, np. przenoszenie płyt chodnikowych i będziesz wielki
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
tak z ciekawosci - za co idziesz?

po 2- zalezy czy choc drążek bedzie
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1655
a wiec na poczatku chcialem podziekowac f***master 'owi za trening wielkie dzieki a co do O.S.D to fajny zart:) a za co ide ...poprostu za rozboj w bialy dzien tak to jest jak sie jest porywczym a ofiara ma mnostwo swiadkow no to by bylo na tyle czegam jezcze na inne sugestie:) pozdrawiam i jeszcze raz dzieki f***master
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1655
poprawiam bo wyjde na analfabete a takowym nie jestem :) "czekam" na dalsze sugestie bład byl spowodowany zaspaniem:P pozdrawiam i jeszce raz dziekuje tylko nie wiem czy bede mogl miec TAM ekspander hmm dosc ciekawe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem to w więzieniu nie ma się prac fizycznych itp,a też chodzić dużo nie będziesz więc jak będziesz ćwiczył to i masy nabierzesz
Tak mi się wydaje.

Acha,jesli moge Ci doradzić,to pamiętaj:Idź do grypsujących

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2004-10-14 16:42:12
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Uuu.. dupsko będzie piekło.. %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
szelest, ja siedziałem i ćwiczyłem w celi, wcale nie było tak źle. Na początek zapytaj sie wychowka albo kogokolwiek czy jest siłka, bo czasem mają. A co do ćwiczeń...pompki na poręczach rób tak...przysuń do siebie równolegle dwie prycze i masz niemal ze idealne poręcze o klacie chyba nie musze pisac..robisz pompki z ziomem na plecach, co do bica to w taboret wpychasz na maxa wszystkie koce z celi i podnosisz, jest o tyle wygodnie bo dolna czesc taboretów jest w podobnych kształcie co gryf łamany takie jakby"X" i łatwo to chwycić. Teraz bary...a więc..wyjmujesz(jesli są tam łózka 2-piętrowe) górną część łózka i poprostu robisz wyciskanie na barki, coś a'la platforma jak w strong manach

dragon....powiem Ci ze wcale nie jest lepiej być z grypsującymi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30754
mój kolega jak był w poprawczaku to cwiczył bo tam była siłka ,
ale sam trening to nie wszystko potrzebna jest dieta a w poprawczaku sie nie najesz , mój kolega jak przyjezdzał na przepustke to pierwsze co chodził po słodycze do sklepu bo mówił ze tam ciagle mu daja tylko zupki chinskie

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40936
poprawczak a zakład karny to niebo a ziemia i napewno nie dają tam zupek chińskich przeciez na jednego więźnia idzie wiecej kasy z budżetu niz na dziecko w domu dziecka. Aaaaa zapomniałem dodać...tam gdzie siedziałem wychowawcą był Jarek Dymek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1655
a wiec rady wasze są pomocne chodzi mi o rady i slowa f***master'a i Kenzoo dalbym wam po SOGu ale nie mam abonamentu:(pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biolo

Następny temat

POCZĄTKUJĄCY VS ZAAWANSOWANY

electro
Polecane artykuły