Sylvester Stallone to bardzo lubiana postać nie tylko w Hollywood, ale także w branży fitness. Przez lata zbudował swoją reputację na byciu jednym z najbardziej twardych facetów Hollywood. W latach 80., rywalizował nawet z Arnoldem Schwarzeneggerem o pierwsze miejsce największej gwiazdy kina akcji Hollywood. To naprawdę niewiarygodne, że nawet teraz, w wieku 74 lat nadal ma fenomenalną sylwetkę, która z pewnością wzbudza zazdrość wielu panów po 70-tce.

Niedawno jednak miała miejsce pewna sytuacja, która sprawiła, że ​​Sylvester Stallone i jego wiarygodność jako ikona fitnessu stała się przedmiotem debaty. Wszystko zaczęło się od filmu, który opublikował na swoim Instagramie, gdzie wykonywał krótkie wyzwanie siłowe. Trzymał w każdej ręce coś, co wydaje się być 45-funtowymi (20 kg) talerzami i podjął próbę wstania z nimi z kolan. Wygląd obciążenia sprawił, że wielu fanów zakwestionowało, czy talerze faktycznie były prawdziwe.

„Dobry „ciężki” poranek! Uderzam mocno, aż do ostatniego dzwonka…”

Nic nie wskazuje na to, że była to próba pobicia jakiegoś rekordu, czy udowodnienia swojej siły. Być może tylko udawał, że talerze są dla niego takie ciężkie. Jednak wielu czujnych fanów zwróciło uwagę na podobieństwo między talerzami, których używa Stallone, a tymi, które są kupowane na stronach takich jak FakeWeights.com. Tego typu obciążenie wyglądają bardzo przekonywująco, ale po dokładnym przyjrzeniu się widać, że być może nie do końca wyglądają jak prawdziwe talerze 20 kilogramowe. Niezależnie od tego, jaka prawda kryje się za tym filmikiem, to faktem jest, że Stallone jest nadal w niewiarygodnej formie! Fałszywy ciężar czy nie, na pewno jest silniejszy niż niejeden mężczyzna w jego wieku.

Komentarze (6)
ojan

"To naprawdę niewiarygodne, że nawet teraz, w wieku 74 lat nadal ma fenomenalną sylwetkę, która z pewnością wzbudza zazdrość wielu panów po 70-tce."

To fakt, jestem zazdrosny! A utrzymanie takich ciężarów we wznosie ramion bokiem robi wrażenie! (Nawet gdyby ten ciężar był o połowie mniejszy to dla mnie kosmos!). Barki pod koszulką pękate!

4
rarytas1

samo dożycie do takiego wieku to sukces a forma ??? Sylwester trenuje całe życie więc dlaczego miałby kończyć.

3
F1.08

Faktycznie dziwnie zachowuja sie te ciezary. Plus film uciety tuz przed ich upadkuem na ziemie, a to mogloby wyjasnic czy byly ciezkie czy tez nie. Ale forma i tak sztos jak na ten wiek

1
M-ka

Jakie czasy, takie ikony. Ale gdy celebryta reklamuje sobą inne rzeczy, to ludzie mu wierzą... Na jakiej podstawie, gdy nawet prywatnie jest daleki od uczciwości...
Papierowe ciężary i papierowe legendy.

1
lordknaga

one nie sa z papiery a ze styropianu, zreszta nie wiadomo czy to jest fejk czy nie, bo inni ludzie zaczeli robic to samo i jest wykonalne, jedyne do czego mozna sie czepic to jego wiek i wyglad tych krazkow... przecwiczyl cale zycie ale mogl wrzucic ten fimik dla beki, o ile sam nie wyjasni, to nigdy sie nie dowiemy.

1
M-ka

Szczerze, to mam nadzieję, że to był żart i on śmiał się z ludzi, którzy robią takie rzeczy.

0