SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomożcie! Potrzebuję treningu, który mógłbym realizować w domu! Oto moje informacje:
1. Wcześniej trenowałem trening domatora, ale niestety nie systematycznie. Ćwiczyłem 2 tygodnie, póżniej tydzień przerwy i znowu.
2.a) Trenowałem domatora, więc chyba wiecie co i jak...
b) efektem była trochę lepsza rzeźba mięśni, szczególnie mięśnie brzucha stały się trochę bardziej widoczne.
3. Nie chcę za bardzo zdobywać masy mięśniowej, raczej zależy mi na spaleniu tłuszczu (którego jest bardzo mało, ale jest) i wykształceniu porządnych mięśni (rzeźba).
4. Teraz mogę ćwiczyć kiedy chcę, ale najbardziej lubię późnym wieczorkiem. Mam wszystko co w domu byc powinno, hantle oraz kilka takich dziwnych przyrządów, których będę już uzywał na własną rekę.
5. Żadnych przeciwskazań medycznych.
Napiszcie razem z ilością serii i powtórzeń!
( nie dawajcie mi wielu pompek, bo ich nie znoszę, a klatę chyba się jakoś da ćwiczyć hantlami?)

"Muskuły - mój cel"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A czytałeś link nad nimi??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt mi nie chce ułożyć planu?

"Muskuły - mój cel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pewnie że się da mięśnie klaty zrobić hantelkami ...nawet dużo lepiej niż pompkami ! Mowa tu o rozpiętkach ...świetnie działają na mięśnie klaty...a poza tym mięsnie klaty ćwiczy się najszybciej ...więc nie masz się co śpiezyć ...a co do planu ..niestety nie ułoże go dla Ciebie ...bo sam jestem początkujący ...ćwicze od dwóch tygodni :) ale jest spoko ...a co do planu ...poczekaj jeszcze troche ...pewnie ktoś go ułoży ...)) Napisz ile masz lat i ile masz w bicepsie )))) Jeśli chcesz ...to znacy jesli Ci się będzie chciało ...:PP No to tyle ...NARECZKA !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam i czekam..., ale w między czasie wpisze te dane:
WZROST: 180
WAGA: 66
BICEPS: 31
PAS: 73
UDO: 51
KLATKA: 95

"Muskuły - mój cel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to całkiem nieźle ...:) Ja mam troszki mniej wzrostu ...:P Ale pozatym wszystko bardzo podobnie ))))) i napewno się doczekasz :) A Jak długo ćwiczysz już i tak wogóle to ile masz lat ? nio oki ...ja kończe ...Narka !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właściwie nic jeszcze nie ćwiczyłem, oprócz tego treningu doamtora. Nigdy nie byłem na siłowni. Myślisz że moje wymiary są dobre?

"Muskuły - mój cel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś mi może ułozyć ten trening?

"Muskuły - mój cel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
no to polecam Ci Trening ACT:

Tutaj masz jego zasady:

rening ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

A tu zestawy dla domatorów.

ACT DOMATORA (SZTANGA+SZTANGIELKI)

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangą na barkach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
9.Martwy ciąg na sztangą położoną na podwyższeniu (czyli taki niepełny)-(proste grzbietu),
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
11.Pompki wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na piziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

SAME HANTLE

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangielkami w dłoniach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangielek w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu),
9.Martwy ciąg na sztangielkami -(proste grzbietu),
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
11.Pompki na poręczach lub w podporze tyłem-(tricepsy),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem w dłoni-(łydki).


SAMA SZTANGA:

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangą na barkach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangi w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek-jak nie masz sztangielek to bierzesz po krążku w ręke i jedziesz ( bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki -(najszersze grzbietu), jak nie masz drązka tozrób wiosłowanie sztanga w opadzie tułowia
9.Martwy ciąg na sztangą położoną na podwyższeniu (czyli taki niepełny)-(proste grzbietu),
10.Uginanie ramion ze sztangą stojąc-(bicepsy),
11.Pompki wyciskanie sztangi wąsko w leżeniu na piziomej ławce(łokcie prowadzone blisko tułowia)-(tricepsy),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki


Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ...Twoje wymiary są całkiem niezłe ...i wiem że dopiero zaczynasz :)
Spoko za pół roku będzie lux ...mam nadzieje że ze mną też ;))))))
Narka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, ale potrzebuję jeszcze informacji o seriach, powtórzeniach i obciążeniu. Czy mogą być hantle po 5,5 kg? Więcej już "krążków" nie mam dlatego 5,5 kg na poszczególną hantlę to moje maximum. Przy których ćwiczeniach mam zmniejszyć?

"Muskuły - mój cel"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie odpowiadacie, więc spróbowałem sam sobie ułożyć trening. Oto on:

1. rozpiętki w leżeniu na ławce poziomej 4x8
2. wyciskanie hantli w leżeniu na ławce poziomej 3x10
3. podciąganie sztangielki w opadzie 4x10
4. szrugsy (wznosy barków) 3x15
5. wyciskanie sztangielek siedząc 3x8
6. unoszenie sztangielek bokiem 3x8
7. uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku 4x10
8. uginanie ramion ze sztangielkami podchwytem 3x8
9. wyciskanie francuskie 3x8
10. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie 3x8
11. spinanie (unoszenie kolan) 3x15
12. unosznie wyprostowanych nóg 3x15
13. brzuszki 4x25

Co mam zmienić?

"Muskuły - mój cel"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja ręki

Następny temat

rozpiska treningu...

WHEY premium