SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co do gainera - glutamina czy aminokwasy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
co polecacie do gainera(MASS XXL) aminokwasy (ULTIMATE NUTRITION) czy glutamine tej samej firmy ? doradzcie zesz bo nie wiem co kupic, z gory podziekowal!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25292
Jak chce rosnąć to niech kupi metke .

Nie chce rozpoczynać kolejnego tematu o glutaminie, ale ja biore pare lat i jestem zadowolony .

Głownie dwa powody
1. Minimalan liczab przeziebien(pare lat, wczesniej była tragedia) .
2. Prawie brak zakwasów po treningach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18037
Kreatyne chyba ze staz nie ten a tak ogolnie to chyba aminki
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
zależy jak stoisz z pieniedzmi i dietą.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
za duzo pytan a za malo danych
ale jak znam zycie to pewnie chcesz zrobic mase, prawda?
No to wez gainera
pozdro.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
czorcia7 to dobrze chyba znasz to zycie ja tez obstaje za Gainerem a z tych dwoch Glutamina no chyba ze staz masz juz konkretniejszy to kreatyna

Zmieniony przez - DrMartens w dniu 2004-10-13 21:13:23

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
PO KREATYNIE TO KURDE MAM NORMALNIE SPADKI.A WOGOLE TO POWIEM WAM ZE NA MNIE TO JAKOS CHYAB NIE SPECJALNIE TA KREATYNA DZIAL.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10880
a diete to Ty masz ?

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21300
kurde bo kreatyna to normalnie cudow nie czyni bez wysilku i diety

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 126 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2797
Dieta... ja jem 5 posiklkow dziennie i do syta to oprucz tego jakies owoce i jeszcze cos mi potrzebne do przybrania masy ?? do tej niby diety to biore kretke i szczegulnie takiej diety niemam wiec jak myslicie co jeszcze powinienem brac aby lepsze skotki ??

Silna wola wszystko Zdoła :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1949
nie mam zadnej tej waszej diety!!!! jem na co mam smak!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21300
to sie nie dziw

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2004-10-13 23:26:49

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MCT + ZMA PRO + KREATYNA

Następny temat

Jak brac gainera i bialko sojowe ?

electro
Polecane artykuły