Chciałbym poprawić wygląd barków, a zwłaszcza ich tylne aktony.
Słyszałem, że dobrym ćwiczeniem jest unoszenie hantli w opadzie tułowia.
Spotkałem się jednak z dwiema wersjami tego ćwiczenia (nachwyt i chwyt młotkowy) - która według was lepiej angażuje w/w mięśnie?
Czy moglibyście mi podać jeszcze jakieś inne ćwiczenia na tylne aktony barków, które mógłbym wykonywać na wolnych cieżarach (nie mam dostępu do maszyn)
Słyszałem, że dobrym ćwiczeniem jest unoszenie hantli w opadzie tułowia.
Spotkałem się jednak z dwiema wersjami tego ćwiczenia (nachwyt i chwyt młotkowy) - która według was lepiej angażuje w/w mięśnie?
Czy moglibyście mi podać jeszcze jakieś inne ćwiczenia na tylne aktony barków, które mógłbym wykonywać na wolnych cieżarach (nie mam dostępu do maszyn)
Always look on the bright side of life 
Krzysztof Piekarz
... zajrzyj do atalsu tam masz opisane jak wykonwyac wnosy bokiem w opadzie tułowia ...