SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tylne aktony barków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2478
Chciałbym poprawić wygląd barków, a zwłaszcza ich tylne aktony.
Słyszałem, że dobrym ćwiczeniem jest unoszenie hantli w opadzie tułowia.
Spotkałem się jednak z dwiema wersjami tego ćwiczenia (nachwyt i chwyt młotkowy) - która według was lepiej angażuje w/w mięśnie?
Czy moglibyście mi podać jeszcze jakieś inne ćwiczenia na tylne aktony barków, które mógłbym wykonywać na wolnych cieżarach (nie mam dostępu do maszyn)

Always look on the bright side of life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Młotkowym pierwsze słysze ... zajrzyj do atalsu tam masz opisane jak wykonwyac wnosy bokiem w opadzie tułowia ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2478
http://www.kulturysta.com/infopage.php?id=39

Coś takiego naprawdę istnieje. Chciałbym się dowiedzieć, które z tych ćwiczeń bardziej angażuje tylne aktony barków.

Always look on the bright side of life

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
nachwytem jest chyba naturalniejsze dal stawu i polecam tak robic. jesli chesz rozwinac tylne - polecam rozbic to cwizcenie jako PIERWSZE.

w gorenje fazie ruchu wstrzymac na sekunde i powoli opuszczac [ z 2 minumum]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4241
faku dobrze pisze, tak było by najlepiej

Zmieniony przez - Suchy. w dniu 2004-10-08 14:36:26

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zgubic brzuch ?

Następny temat

Robimy mase

electro
Polecane artykuły