SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wewnętrzne aktony mięśni piersiowych.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Czy cwiczycie w jakis szczegolny sposob wewnetrzne partie klatki piersiowej? A moze kiedys cwiczyliscie?
Czy w ogole uwazacie, ze mozna oddzialywac na poszczegolne partie miesnia?
Czy tez moze jestescie zdania, ze genetyka dyktuje wszystko (patrz Piotrek Głuchowski).
Pozdrawiam

Nie ma ludzi nieomylnych...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
Co to jest supinacja nadgarstków ? Czy robiąc rospiętki powinienem krzyżować ręce?



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wewnętrzne, czyli środek klatki, ja wykonuję "rozpiętki w leżeniu" lub "wąskie wyciskanie" (które wpływa również na tricepsy). A to, że genetyka dyktuje wszystko to się nie zgodzę, zawsze można, lekko naprowadzić ją na dany cel (takie moje zdanie).

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
stara - waskie wyciskanie NA KLATE wpływa na trice w podobnym stopniu jak wycisk na plaskiej SZEROKO ... .poprstu na klate - łokcie daleko od ciała, a na triceps przy ciele

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Hmmm, Michail swietnie, tylko ze atlas czytalem wiele razy. Nie zrozumiales mnie. Forum dyskusyjne nie sluzy chyba tylko do zadawania pytan?
Ja rzucilem temat do dyskusji, bo ciekawy jestem opinii innych osob. Sam mam juz wyrobiona opinie poparta naukowymi badaniami. Interesuje mnie jak na to zapatruja sie inni. I jaki jest poziom wiedzy na ten temat.
Ale dziekuje za link. Atlas zawsze warto poczytac. Podstaw nigdy za wiele!!
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
ja robie podobnie jak ekipa waski chwyt (lokcie szeroko od tulowia)

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
gallu w atlasie przeciez ma razcej wszystkie cwiczenia m.in na KLATE i przy kazdym cwiczeniu jest napisane co działa...

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1186 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5060
ja wenętrzne robie ćwicząc rozpiętki i w górnej fazie lekko krzyżując ręce ciężko robic ale jakoś daje rade!

Palcie Franka!

Weapon They Fear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale juz w gornej razie kaltka nie działa... wiec nie ma sensu..

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
ciekawa dystkuja ,z chęcią poczytam jak ktoś się jeszcze wypowie. Sam mam z tym problemy. "Stety" jestem w cyklicznej. Michail napewno przewidział rozwój wewnętrznych aktownówklatki. Ew. zrobie jakieś swoje modyfikacje. EWENTUALNIE



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Witam.
Specjalnie rzucilem ten temat. Ja wiem, ze w atlasie wszystkie grupy sa opisane. Ale interesuje mnie jak ludzie podchodza do treningu.
Ja tez swojego czasu sie z tym szarpalem. Do czasu jak zobaczylem wynik badan przeprowadzonych w Stanach. Badano sile skurczu poszczegolnych partii miesni w roznych cwiczeniach. I wyniki byly ciekawe. Otoz okazalo sie, ze niemozliwym jest wyizolowanie pewnej czesci miesnia piersiowego. Chodzi wlasnie o czesc zewnetrzna i wewnetrzna. Pracuja bowiem ciagle te same wlokna.
Mozna natomiast pracowac nad gornymi i dolnymi partiami miesnia piersiowego. Tutaj bowiem przebieg wlokien jest nieco inny pomiedzy gora a dolem.
Niektorzy (i ja tez) twierdza, ze inaczej odczuwaja np. ruch szeroki i waski. Badania dowodza, ze jest to wynikiem innego dzialania dzwigni kostnej.
Ja zawsze lubilem wykonywac wyciskanie sztangielek w lekkim skosie z supinacja nadgarstkow na koncu i mocnym napieciem miesni. To cwiczenie bardzo mocno potrafi dopompowac partie tuz przy mostku. Podobnie dziala butterfly (ale taka wersja gdzie ruch jest bardzo dlugi), no i oczywiscie krzyzowanie linek wyciagu typu "brama".
Tak wiec w swietle badan cwiczenia te nie maja wiekszego wplywu na partie wewnetrzne.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg

Następny temat

Krzywy odcinek szyjny

WHEY premium