Yakuza z tego co wiem wiosłowanie jest BARDZIEJ na środkową część pleców, a podciąganie na drążku jest podstawowym ćwiczeniem na najszersze grzbietu, ale napewno przy wiosłowaniu w jakimś stopniu najszersze też biorą udział, niemniej jednak podciąganie na drążku lub ściąganie drązka szerokim nachwytem to raczej podstawa każdego planu na plecy
Pozdrawiam i dziękuje za uwage
Pozdrawiam i dziękuje za uwage
