to prawda, że branie supli (mi chodzi o kreatyne i carbo) nie ma sensu, gdyż wtedy to nic nie daje, no może trochę, ale prawie nic
...
jak w temacie........... tak mi powiedział jeden z użytkowników......
to prawda, że branie supli (mi chodzi o kreatyne i carbo) nie ma sensu, gdyż wtedy to nic nie daje, no może trochę, ale prawie nic
to prawda, że branie supli (mi chodzi o kreatyne i carbo) nie ma sensu, gdyż wtedy to nic nie daje, no może trochę, ale prawie nic
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Dokladnie bez diety nie wiele zwojujesz

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
Mniejszy efekt, a nawet zero efektu - nieodpowiednia dieta hamuje działanie supli, na przykład tłuszcze przeszkadzają kreatynie dostać sie do komórek, przykłady można mnożyć. Dokładnie tak jak napisałeś - prawie nic z tego nie będziesz miał, a kasy mniej...
...
zależy jakie suple ale napewno mniejsze efekty jedno co mi namyśl przychodzi to antykataboliki dadza efekty
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz