SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bez diety i odżywek czy ma to jakiś sens ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 90
Wiem ze dla wielu z was jest to głupie pytanie niestety nie mam w tym temacie pojęcią a bardzo zalezy mi by coś zmienić w swoim życiu a wiec do sedna. Zastanawia mnie czy cwicząc nie majac diety, nie jedzac zadnych odzywek, mozna zmienic mase tłuszczową na mase mięsniową chodząc na siłownie "kulturystyczną" . Mam 18 lat i 180. cm przy 87 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Do jakiegoś stopnia można . Oczywiście odżywiając się „ zdrowo” , bo jeżeli nie będziesz dostarczał odpowiednich wartosci odżywczych to miesnie nie urosną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tylko pamietaj ze tluszczu nie zamienisz w miesien,najpierw trzeba spalic tl i w to miejsce budowac miesien
Pilnuj tego co jesz,pewnie sie uczysz i jestes na garnuszku rodzicow pogadaj zeby np czesciej kupowali Ci jakis twarog,podroby bo to tanie,do tego kasze,ryze i cos mozna z tym zrobic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
masytłuszczowej na mięśniową nie zamianisz, mozesz zredukować tkankę tłuszczową a potem budować mase
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tak jak poprzednicy - fizjologicznie nie da się zamieniać tłuszczu w mięśnie. Ruszać się, trenować zawsze jest sens, jeśli Ci bardzo zależy tak jak napisałeś to postaraj się zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Odżywki działają w tle, nie są koniecznością.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Początki z siłownią możesz ćwiczyć bez jakiejś większej diety, lecz jak chcesz mieć osiągi lepsze oraz sylwetkę z jak najmniejszym % tłuszczu wtedy dieta później włączenie suplementów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 390
Osobiście uważam że bez diety można schudnąć i zrobić masę mięśniową Jedynie co
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Co jedynie ? Bo jesteśmy zainteresowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Suplementy nie są koniecznością, warto to sobie zapamiętać. Nie da się schudnąć bez diety, bo każdy ją ma, nawet jakbyś jadł parówki. To sposób odżywania się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
To dość logiczne. Nie wiedząc ile jadasz nie wiesz jakie będą efekty. To tak sam jakby miał do wykarmienia 4 dzieci a nie wiedziałbyś dla ilu masz kupowac jedzenie. Raz byś kupił za dużo a innym razem za mało. Efekty mogą być, a równie dobrze może ich nie być.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Masowanie bez diety też da radę. Przecież rosnący organizm będzie potrzebować więcej kalorii co za tym idzie- wzrośnie apetyt. Tylko tutaj kluczem jest czy te kalorie będą z kebaba, KFC czy z diety.
2

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Wiecej