SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nowy plan treningowy-do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ułozyłem sobie nowy plan , to bedzie juz drugi ruszam na nim od 1 wrzesniaoto i on , oczywiscie na mase.
Poniedziałek: klata,triceps,biceps
- wyciskanie sztangi 14/12/10/8/6/4
- rozpietki 10/10/10/10
- wyciskanie sztangi wąsko 12/10/8/6
- pąpki tyłem 10/10/10
Środa: plecy,biceps,przedramie
- podciąganie na drązku 3*max
- przyciąganie sztangi w opadzie 12/10/8
- uginanie ramion ze sztangą 10/8/6/4/2
- przyciąganie sztangi do klaty 12/10/8
- przyciąganie sprezyn 12/12/12 (przedramie podchwytem i nachwytem)
- uginanie ramion z hantlem styl młotkowy 10/10/10
Piątek: bark,kaptury
- wyciskanie zprzed głowy 12/10/8
- podciąganie sztangi wzdłuz ciała 12/10/8
- szrugsy 12/10/8
- unoszenie hantla przodem 12/12/12

Nóg nie bede cwiczył iz postanowiłem ze bede biegał ok. 25 min co drugi dzien , w dni treningowe po treningu , tak dla lepszej kondycji która spada wraz z przyrostem masy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
w poniedzialek to pomylka z tym bicepsem w poniedzialek ??

nogi cwicz.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no pomyłka hyba nie nie pomyla
nogi cwicze lotom przeciez jak wsciekły przez 25 min. 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ech..

a ile juz cwiczysz ?
co to jest to cwiczenie - w dzien plecow i bica -
masz ugiannie ze sztanga, a potem do kaltki -- to na plecy ??? nie lepiej zrobic cale plecy (dodaj cso na persotwniki) i twtedy bicepps ?

Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-08-05 19:56:59
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to po bicu to jest przyciąganie do klaty odwrotne jak do wyciskania, dam przed bica , zapomniałem o prostowniku bo narazie go jeszcze nie cwiczyłem to zrobie martwy ciąg 12/10/8.
Jak dokoncze aktualny plan to bedzie cos około 4-5 miesiecy.

Oczywiscie tym planem bym zaczynał a pózniej bym dodawał dodatkowe serie .
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
no to ci powem ze plan traki sobie. za duzo serii. pomijanie niekotrych.
wyciskanie klatki - ilre tam jesyt serii ? po co tyle ?

polecam https://www.sfd.pl/temat104892/

zacznij rzecz jasna od cyklu I
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle no bo mam tylko ławke płaską a nie bede chyba robił 12/10/8 i 12/10/8.
A co pomijam ? raczej na wszystko jest oprucz nóg
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
hm, no to mozesz sprobowac opuszczanie sztangi do obojczyków.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mówisz ze planik styknie to ok. i dzieki za te poprawki , mysle ze z trzecim planep juz nie powinenem miec problemów
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Walka z wiatrakami ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedziałek: klata,triceps
- wyciskanie sztangi 14/12/10/8/6/4
- rozpietki 10/10/10/10
- wyciskanie sztangi wąsko 12/10/8/6
- pąpki tyłem 10/10/10
Środa: plecy,biceps,przedramie
- podciąganie na drązku 3*max
- przyciąganie sztangi w opadzie 12/10/8
- uginanie ramion ze sztangą 10/8/6/4/2
- przyciąganie sztangi do klaty 12/10/8
- przyciąganie sprezyn 12/12/12 (przedramie podchwytem i nachwytem)
- uginanie ramion z hantlem styl młotkowy 10/10/10
Piątek: bark,kaptury
- wyciskanie zprzed głowy 12/10/8
- podciąganie sztangi wzdłuz ciała 12/10/8
- szrugsy 12/10/8
- unoszenie hantla przodem 12/12/12

Mam jeszcze pytanko odnosnie tego planu czy miesnie czworoboczne nie bedą czasem przetrenowane , sroda: wiosłowanie i przyciąganie sztangi do klaty w opadzie , piątek : szrugsy i podciąganie sztangi wzdłuz ciała - przy wszystkich tych cwiczeniach pracują czworoboczne , nie za duzo?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 dniowy plan treningowy:-)

Następny temat

wyciskanie sztangi

electro
Polecane artykuły