SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na rzeźbe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17192


Mam 17 lat, ćwicze praktycznie od tygodnia(bo wcześniej dwa miesiące, ale rozwaliłem sobie bary i nie ćwiczyłem od pół roku-nie chce powtórzyć sytuacji)mam 174cm i 67 kg. Jak mam ćwiczyć(chodzi mi o plan treningu) a czytałem że najlepiej jak na rzeźbe to 6 razy w tygodniu po około na duże partie mięśni 12 seryjek po 12 powtórzeń jedno ćwiczenie a na małe 10 po 12 powtórzeń jedno ćwiczenie i najlepiej robić po 2 ćwiczenia (raem około po 24 sryjki na duże i 20 na małe partie). Jak nie to prosze o rade i rozpiske treningu jakie mięśnie moge ćwiczyć podczas jednego treningu( nie ćwicze nóg)i jeszcze 2 rzeczy: 1dokładne ćwiczenia jakie mam robić podczas treningu i 2 jak ćwiczyć na kaptury?????????

da saga continous

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6243
A przepraszam ze sie spytam GDZIE JEST MASA??
Nie ma masy to nie ma sie z czego rzezbic no chyba ze z kosci na osci
Ja bym propomnowal najpierw masowke zebys skoczyl przynajmniej do 80 kilo i wtedy mozesz pogadac o rzezbie.

The truth is out there.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17192
Prosze nie piszcie mi, że mam najpierw nabrac masy pytam się o trening na rzeźbe. Z góry dzięki!!!

da saga continous

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2047
Ale jak nie zrobisz wpierw masy to,z tego co wiem, rzezby tez nie bedziesz mial. Ja kiedys myslalem, ze cwiczenia polegaja na tym, ze daja od razu ladne, pozylowane i duze miesnie. Tymczasem miesnie wpierw musza urosnac, potem dopiero jest co rzezbic. Watpie zebys wygladal dobrze wazac 67 kilo...Nie bardzo rozumiem co tu rzezbic(gdzie sa miesnie?)...Chyba nie chcesz wygladac jak jakis anorektyk?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17192
prosze was jeszcze raz o trening na rzeźbe a nie piszcie mi o masie. Prosze!!!!!!!

da saga continous

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6243
Jestes poczatkujacy wiec my chcemy cie przekonac ze z tymi twoimi 67 kiloma bedziesz wygladal bardzo kiepsko. Przeciez nie masz duzo tluszczu skoro wazysz 67 przy wzroscie 175. Ja mam 175 i 84 kilo a za rzezbe sie wezme w marcu albo kwietniu nastepnego roku. A treingu na rzezbe ci nie podam bo to bedzie to samo jakbys poszedl na silownie i machal od tak sobie gryfem a i tak nic z tego nie bedzie. Posluchaj nas i zrob sobie jednak ta mase.


I PRZECZYTAJ ATLAS CWICZEN TO SAM SOBIE ULOZYSZ TRENING.
www.kulturystyka.pl/atlas
Tam jest wszystko napisane uloz sobie trening a tu ktosd sprawdzi a nie na latwizne idziesz. Sam popracuj troche

The truth is out there.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warto Spojrzeć

Następny temat

masa...i jak???

electro
Polecane artykuły