Będe bardzo wdzięczny jak ktoś doświadczony mi pomoże. Mam 16 lat, 177 cm wzrostu ok 72 wagi. Ćwicze tak z 1,5 roku z czego od 0,5 roku konkretnie. Teraz zacznę naprawdę regularnie, bo wiem, że bez tego rezultatów nie ma. Mam bicka z 34 cm, klatka z 100 cm. Wyciskam na klatkę 72 kg :(
Do dyspozycji mam ławeczkę poziomą, skośną, gryf, obiciążenia, i 2 hantle po 5 kg :D Niewiele, ale wiem, że ze sztangą można naprawdę wiele zdziałać. Zamierzam trenować 3 razyw tygodniu. do tej pory robiłem głównie na klatę i bicka (to był mój błąd bo resztę trochę zaniedbałem). Myślę, że powinienem robić na masę, bo rzeźbę nawet posiadam. Eksperci ziomale proszę o pomoc ! :)
Do dyspozycji mam ławeczkę poziomą, skośną, gryf, obiciążenia, i 2 hantle po 5 kg :D Niewiele, ale wiem, że ze sztangą można naprawdę wiele zdziałać. Zamierzam trenować 3 razyw tygodniu. do tej pory robiłem głównie na klatę i bicka (to był mój błąd bo resztę trochę zaniedbałem). Myślę, że powinienem robić na masę, bo rzeźbę nawet posiadam. Eksperci ziomale proszę o pomoc ! :)
You can't stop us !!!
Krzysztof Piekarz