SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie odżywki dla początkującego ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45519

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
http://www.apz.pl/poradnia.php?p=diet&q=pdietodch&schemat=cnsowt 

czy moze byc taki program suplementacujny dla niego jezeli bedzie stosowal diete napisana przez soldiera??

dodam jeszcze do tego jakies bialko np. SP80 moze byc??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32976
Co do diety soldierra to nie zbyt mi sie podoba - przykladowo rano spozycie wynosi ok. 140g weglowodanow co jest sporym przesada.

Suplementacja ze strony apz moze byc - choc ja bym zwieszyl ilosc HMB do 3g - 1g rano naczczo - 1g przed wysilkiem i 1g przed snem.

Jak mozesz to napisz jak do tej pory odzywia sie twoj znajomy.



Zmieniony przez - anar w dniu 2004-06-29 15:46:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
raczej normalnie je jak kazdy przecietny czlowiek czyli sniadanie obiad i kolacja

treningi zawsze ma rano wiec czy dobrze by byloo gdyby cwiczenia aerobowe wykonywal na czczo??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
czy moga byc takie wytyczne jego diety??

bialko 2-2,5g/kg masy ciala
tluszcze 1g /kg mc
ww 5g/kg mc

??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
anar zgadza się - zapomniałem zmienic ilośći ! Jonasz mozesz zmienić miało być :

Mleko - 300ml
płatki owsiane -100g
chleb razowy - 50g
szynka z indyka 50g

-najlpeszym rozwiązniem podczas redukcji moim zdaniem jest spożywanie większej ilośći ww własnie w godzinnach porannych i w czasie okołotreningowym !

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
ja bym tu stawiał na takie proporcje !

-2-3g białka/kg/mc
-1g tłuszczy/kg/mc
-3/4g węglowodanów/kg/mc -

-5g ww zalecałbym dla osób bardzo aktywnych fizycznie !

..

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
co do proporcji to widzialbym to tak:

Bialko 3g na kg masy ciala
Tlooszcz 1g na kg masy ciala
Weglowodany 3g na kg masy ciala.

Aeroby może robic rano, ale wtedy moosi się liczyc ze spadkiem masy miesnowej. Najoptymalniej wedloog mnie jest po treningu gdy zapasy glikogenu miesniowego sa na wyczerpaniu, organizm szybko przechodzi w stan spalania tlooszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2007
soldierr a ile jest w twojej diecie(tej co napisales) bialka wegli i tluszczy??

http://www.pajacyk.pl klikajmy to nic nie kosztuje!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
WW- ok 300g
bialka ok 180 g ( dlatego napisałem że dobrym rozwiązaniem będzie dokupienie jako uzpełnienie jeszcze białka ! ) i także mozesz dołożyć jeden posiłek np Ser twarogowy jeszcze sam 100g przed snem !
tłuszcze ok 70g ( tu tez jeszcze do jakiegoś posiłku można dodać łyżke oliwy z oliwek ! )


Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta jest w miare ok, chociaz pozmienialbym pare rzeczy ;)

Napewno za maly jest drugi posilek i zwiekszylbym ilosc chlebka kosztem pierwszego.Dolozylbym jeszcze jeden posilek przed snem skladajacy sie z bialka.Jeden posilek z ryzem zamienilbym na makaron lub kasze.
Do diety przydalyby sie takze jajka ktore dostarczaja wielu cennych skladnikow dla organizmu...

Ilosci skladnikow sa ok, zagwarantuje to palenie tkanki tluszczowej i w miare rozwoj masy miesniowej.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-29 19:38:20
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Dyskryminacji OLIMPA ciąg dalszy.

Następny temat

Czy mogę połączyć Carbo z glukozą

electro
Polecane artykuły