Witam, jestem na masie ale niedługo mam zamiar przestać, 183 cm wzrostu 85 kg bodyfat w okolicach 20-22%. Jem codziennie około 3600-3700 kcal. Ćwiczę od około roku, 5 razy w tygodniu split i kupiłem sobię dość dużo suplementów, moim głównym celem jest zwiększenie testosteronu i masy mięśniowej, wiem że nie jest zbytnio możliwe podcibie testosteronu poza norme stosując suplementy, ale chciałbym wiedzieć czy w jakimś stopniu mi to pomoże i przykładowo o ile. Za około tydzień chcę sprawdzić jaki mam test żeby wiedzieć na czym stoje i nie stracić go zbytnio na redukcji. Chcę też wiedzieć czy to jest bezpieczne czy lepiej to traktować jako "cykl" i co 1-2 miesiące robić około 2 tygodniową przerwe.
Składniki:
Ashwaganda - 800mg żeńszenia, 12mg witanolidów (2 tabletki po 400mg, 6mg)
Fenugreek - 400mg
Sklad fenugreeka:
(Ekstrakt z kozieradki pospolitej 400 mg
- w tym saponiny 200 mg
BioPerine 21 mg
- w tym piperyna 2 mg)
Cordyceps - 600mg
Maca - 500mg
Magnez - 375mg
Cynk - 15mg
Boron - 6mg
Vitamina B6 - 2mg
Vitamina D3 - 50ug
Vitamina K2 - 50ug
Stosuję też kreatyne (5 g) i kofeine (200mg) na pobudzenie.
Zmieniony przez - Honothanos w dniu 2024-10-20 00:34:29
Składniki:
Ashwaganda - 800mg żeńszenia, 12mg witanolidów (2 tabletki po 400mg, 6mg)
Fenugreek - 400mg
Sklad fenugreeka:
(Ekstrakt z kozieradki pospolitej 400 mg
- w tym saponiny 200 mg
BioPerine 21 mg
- w tym piperyna 2 mg)
Cordyceps - 600mg
Maca - 500mg
Magnez - 375mg
Cynk - 15mg
Boron - 6mg
Vitamina B6 - 2mg
Vitamina D3 - 50ug
Vitamina K2 - 50ug
Stosuję też kreatyne (5 g) i kofeine (200mg) na pobudzenie.
Zmieniony przez - Honothanos w dniu 2024-10-20 00:34:29

Krzysztof Piekarz
po kozieradce będziesz jedynie delikatnie „ śmierdział „ ale przynajmniej na siłowni będziesz miał więcej miejsca 
