SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje połączenie suplementów na MASE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6175

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo Was proszę o ocene tego co zaplanowałem bo wszystko da sie zmienić - nic jeszce nie kupiłem.


Kreatyna - Ultimate Nutrition - 300 gram/Hi-tec - 500 gram

HMB - Olimp - 60 kaps x 2 opakowania

Witaminy i mikroelementy z Hi-Teca tu ze sklepiku(2 witaminy i jeden mikro)

Glutamina - jaka za około 150 zł na jeden cykl czyli +- 600 gram???

Białko serwatkowe - Trec 1,5 kg x 2 pudła - 97 zł chyba , że firma Lacma jeszcze coś zmieni w tej ofercie z poprzedniego postu

Odnośnie dawkowania nawet nie pisze bo wszystko było. Do tego oczywiście dobra dieta itd. Dzięki z góry, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie jest to żadną tajemnicą. Maszewski sam ma różne źródła typu hurtownie itp. Spytał mnie tylko czy nie mam jakiś tanich aminokwasów a ja akurat miałem Amino 2500 czeskiej firmy ATP. Te aminokwasy załatwił mi kumpel twierdząc że są po 2500mg w tabletce. Są pakowane po 800 szt. i miały dobrą cenę. Kiedy mi je przywiózł i przeczytałem etykietę okazało się że mają po 1600 mg i wtedy wychodziły już znacznie drożej ale musiałem je wziąć. Ponieważ ich cena nie byłaby zbyt atrakcyjna więc chciałem się ich pozbyć i powiedziałem Andrzejowi że jak weźmie wszystkie pudełka (miałem ich chyba 5) to mu tanio sprzedam. Prawdę mówiąc sprzedałem poniżej kosztów ale gdybym chciał coś na nich zarobić to ich cena byłaby taka sobie. Tak więc Maszewski zrobił interes bo kupił tanio, a ja pozbyłem się zbędnego towaru. Tak to czasami bywa w handlu.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Myśle że to bardzo ładnie rozłożone suplementy tylko HMB Olimpu jest dosyc drogie..lepiej Ultimate Nutriton. Z dostępnych w Polsce masz jeszcze kreatynę Optimum Nutrition, dotychczas tylko w ofercie Cyberpakera.Co do glutaminy to podobno niedługo będzie Megabola, fakt że firma nie grzeszy jakością...ale w końcu co można popsuć w glutaminie? cena za to na pewno będzie bardzo atrakcyjna.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Zwierz za odpowiedź, SOG!

Z tą glutaminą chyba tak zrobie, dzwoniłem do Megabola i wygląda to tak:

L - Glutamine Pharmaceutic - najczystsza, farmaceutyczna forma L-glutaminy - czysty aminokwas, niezwiązany w struktury białkowe lub peptydowe(O TO CHODZI). Wykazuje większą aktywność w anabolicznym procesie syntezy białek . W biurze powiedzieli mi, że ceny prawdopodobnie będą takie:

300 gram ------ 102,5 zł
140 gram ------ 60 zł

czyli wziął bym 2 x 300 gram chyba, że zrobią pudełko 600 g. Troche na ten cykl wydam, ale na to konto nie jade do Holandii ((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
No ale widze że jednak z cenami nie zaszaleli...jak widać nic za darmo:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barmaster moim zdaniem jest tego za dużo i to zdecydowanie.....5 suplementów naraz za duzo jak na jeden raz,nie ma sensu brac tyle tego naraz bo łatwa je można utracic w kiblu jeśli chcesz zrobic mase ,samą mse to wuystarczyło by gdzybyś kupił mega mass 4000 weidera skład ma naprawde niezły,jesli nie jestes hardgainerem to to Ci wystarczy dorzuc jeszcze witaminy centrum i diete bogata w białko i węglowodany a reszta sama przyjdzie,niestety nie jest tak ze jesli sie kupi pół sklepu z odzywkami i zje sie wszystkie to nie bedzie sie wygladac tak jak sie chce wygladac poprostu trzeba zachowac umiar.Jest bardzo duze prawdopodobienstwo ,ze przy tylu odzywkach naraz nie dadza one takich efektów Gdzybys brał je oddzielnie !

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za rady,

Gozmo zgadzam sie z Tobą, ale jak widzisz to są suplementy wzajemnie wspomagające czyli kreatyna jest wzmacniana (podobno ) przez hmb i glutamine, witaminy z mikroelementami wiadomo standart przy takim obciążeniu organizmu, a białka nie zaszkodzi nigdy za dużo.

Ale i tak zastanawiam sie nad zrobieniem samej serwatki z kreatyną

Proszę innych o opinie bo tu nie chodzi tylko o mnie ale ogólnie jak sie powinno robić, w szczególności SONBATEGO! Dzięki narazie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Oczywiście, możesz tak jak radzi Gozmo kupić gainera i białko i to wszystko. Ale suplementy dają dodatkowy efekt. Przede wszystkim pamiętaj o diecie i odpowiedniej ilości białek i węglowodanów. Jeśli chodzi o suplementy to wybrałeś dobrze (chociaż hmb lepsze byłoby ultimate). Glutaminę bierz tylko czystą. Oficjalnie wprowadza ją Megabol, ale w wielu sklepach dostaniesz czyste glutaminy innych firm taniej, ale bez atestu (Nutrend, Ultimate, Vita Life). Krótko mówiąc cykl jest w porządku pod warunkiem odpowiedniego dostarczania białek i węglowodanów.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem jest ich za duzo,i nie wie mczemu ludzie kupuja kreatyne hmb i glutamine na mase na forum juz sie spotkalem z 2 taka osoba i tego nie rozumiem,jesli po kreatynie wchodzi masa i siła to mozemy nazwac ja zlotym srodkiem chyba ,no mi to sie nie miesci w glowie czemu ktos kupuje kreatyne na mase ,Sonbaty sam sie wypowiedz po czym lepiej skacze masa po kreatynie w ktorej po zakonczeniu cyklu spadnie i zyska sie gora 3 kg czy po gainerze no ****** ja nie wiem ??? bralem kreatyne i gainera po gainerze mega mass 4000 przytylem 7kg i na stale nie spadlo mi to a po kreatynie ktora skonczylem ze 2 tyg temu a teraz sie waze i waga jest taka sama ,chociaz sila jest lepsza :) ale ja tego nie rozumiem po co kupowac kreatyne na mase?

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ja tak samo jestem za ale kupil bym hmb ultimate kreatyne ultimate tak samo i bialko serwatkowe ultimate tak samo choc nie jest za tanie ale jest bardzo dobre moim zdaniem jednio z najlepszych dostepnym na rynku i wogle

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mam jeszcze taki dzial Ring

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2779 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55245
A ja kupiłem na promocji glutamine za 76 zł (500gr)

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

"I'm Neutral, BUT - Not Afraid You"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Gozmo, reakcje na różne suplementy są bardzo indywidualne. Tobie poszło po gainerze 7kg a po kretynie 2 czy 3, ale u kogoś innego może być odwrotnie. Zasada jest taka: w pierwszej kolejności makroskładniki (białka, węgle, tłuszcze). Jeśli ktoś je przeciętnie wtedy lepiej w pierwszej kolejności kupić gainera lub białko a dopiero jeśli zostanie pieniędzy bawić się w suplementy. Jeśli ktoś je bardzo dobrze i wszystkie makroskładniki uzupełnia z jedzenia, wtedy można brać tylko suplementy. Należy pamiętać że nie ma możliwości żeby 300g kreatyny czy 200 g glutaminy zamieniło się w 5 kg mięśni. Mięśnie buduje się z białek, a suplementy są katalizatorami i powodują znacznie lepszą przyswajalność makroskładników ale te trzeba najpierw dostarczyć (z jedzenia lub odżywek)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminki - pomocy

Następny temat

Jaka serwatka najlepsza...

WHEY premium