Witam czy taki rozkład makro w diecie 4000kcal będzie w porządku?
Białko 140g-14%
Tłuszcz 150g-34%
Węgle 520g-52%
Białko 140g-14%
Tłuszcz 150g-34%
Węgle 520g-52%
Ilość wyświetleń tematu: 1207
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
xavo123Wiec rób tak jak wyczytałes na forum i testuj na sobie a potem wyciągniesz wnioski czy ci wystarczył taki podział makro i jeśli stwierdzisz ze było ok to widocznie taki podział makro był dla ciebie odpowiedni . Podaż białka ma tak ogromne widełki ze jest w czym wybierac, 0.9 do 3+g a ty sam zdecyduje ile dla ciebie będzie odpowiednieNa forum wyczytałem że według badań 1.6g białka/kg to wystarczająca ilośc a tłuszcz może być do 35% w diecie więc dlaczego tak?
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Moderator działu Odżywianie
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły