witam
Mam taki mały problem >Mianowicie obecnie jestem na diecie redukcyjnej 3 g BB,3 g WW i min TT.Niewatpliwie jakies rezulaty sa,napewno brzuch bardziej sie zarysowuje ale nie widze szczególnych rezultatów jezeli chodzi spalanie tłuszczu.Mam 179-180 cm i waze obecnie jakies 83-84 kg.Tłuszczu za duzo nie mam,widac mi troszke miesnie brzucha.
Moim celem jest zostac posiadaczem ładnego kaloryfera na brzuchu.
W tym celu zastanawiac sie nad wprowadzeniem diety CKD.Za ciekawiła mnie ona bardzo.
Zastanawiam sie tylko czy jest ona dla typowych "grubasów" którzy maja mało miesnie i sam tłuszcz czy równiez moge ja ją spróbowac.
Co o tym myslicie?
Mam taki mały problem >Mianowicie obecnie jestem na diecie redukcyjnej 3 g BB,3 g WW i min TT.Niewatpliwie jakies rezulaty sa,napewno brzuch bardziej sie zarysowuje ale nie widze szczególnych rezultatów jezeli chodzi spalanie tłuszczu.Mam 179-180 cm i waze obecnie jakies 83-84 kg.Tłuszczu za duzo nie mam,widac mi troszke miesnie brzucha.
Moim celem jest zostac posiadaczem ładnego kaloryfera na brzuchu.
W tym celu zastanawiac sie nad wprowadzeniem diety CKD.Za ciekawiła mnie ona bardzo.
Zastanawiam sie tylko czy jest ona dla typowych "grubasów" którzy maja mało miesnie i sam tłuszcz czy równiez moge ja ją spróbowac.
Co o tym myslicie?
"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"
Krzysztof Piekarz
wylicz zapotrzebowanie i odejmij 100-200 kcal i bedzie luzik i tak trzymaj.
) ser zolty np. gouda. to sa w sumie te tluszcze ktore ja jem do tego jeszcze 2 pomidorki dziennie, rano do jajecznicy z 3 jajek i po poludniu do kurczaka + ogorek do kurczaka i w sumie tyle jem codziennie co ci podalem :P