Od poł roku ćwiczę, na początku były długie przerwy i w ogóle, od półtora miesiąca regularnie trenuje co dwa dni, co ważne ćwiczę w domu ze względu na możliwości, ostanio mój trening składał się z 6 serii rosnąco, od 10 do 40. Oraz 6x20 wykroków oraz na łydki 3/4 x 30 na obie nogi, 15 na jedną i na drugą, 24 na obie, 12 na dwie osobno i na koniec 20 razem, 10 osobno. Między seriami przerwa na ogół 30s do 60s
Czy mógłby ktoś pomóc mi w dobraniu ćwiczeń bądź chociaż ile powtórzeń? Z góry dziękuję:)
Czy mógłby ktoś pomóc mi w dobraniu ćwiczeń bądź chociaż ile powtórzeń? Z góry dziękuję:)


Krzysztof Piekarz