Siemka, nazywam się Adrian mam 15 lat, 178 cm i 63 kg, od dwóch miesięcy zacząłem bardziej zwracać uwagę na to co jem, oraz ćwiczyć różne partie mięśniowe. na cel postawiłem sobie budowę masy mięśniowej a później redukcje, ponieważ z wyglądu jestem dosyć szczupły, niestety przy 3000 kcal (~180g białka) dziennie moja waga nie idzie, dodatkowo od tygodnia zacząłem dorzucać sobie odżywkę białkową i niskie ilości kreatyny. jednak ostatnio zacząłem się zastanawiać czy na pewno moim celem powinna być masa a nie niewielka redukcja. Proszę o podpowiedź od osoby doświadczonej. dodam że moim zdaniem sylwetka mi się lekko poprawiła przez te ostatnie dwa miesiące. Pozdrawiam Adrian.
Temat tworzę drugi raz ponieważ za pierwszym nie dodałem zdjęć. Zdjęcia robione po jedzeniu, i z góry przepraszam za jakoś ale podczas przesyłania na komputer zmniejszyły się i jakoś dziwnie wyszły.

Temat tworzę drugi raz ponieważ za pierwszym nie dodałem zdjęć. Zdjęcia robione po jedzeniu, i z góry przepraszam za jakoś ale podczas przesyłania na komputer zmniejszyły się i jakoś dziwnie wyszły.



Krzysztof Piekarz