SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Witam, zamierzam wrócić do treningow po 2 miesięcznej przerwie jaki obrać cel masa czy redu?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234923
lekka redukcja by sie przydala
nieco zbic fatu i poprawic wrazliwosc na inse

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Ok, to w związku z tym mam kilka pytań :D

1. Waże 70 kg - makro 150g białka, 100 g tłuszczów reszta węgle bedzie ok?

2. Nie trenowałem miesiąc z powodu przeprowadzki - obwody mi trochę spadły - czy możliwe że gdy zaczne treningi z ujemnym deficytem to na poczatku mięśnie troche urosną (bo wrócą z powodu pamieci miesniowej)

3. Jaki mam teraz poziom bf? Żeby zejść do dość niskiego poziomu bf ile czasu może mi zająć (pi razy drzwi, wiem że nikt nie jest wróżką ale tak średnio)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234923
1. tak
2. tak, zostana uzupelnione chocby o glikogen i wode, optcznie beda pelniejsze
3.okolo 15% moze siedziec
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
ile czasu może mi zająć zredukowanie do abs? 3 miesiące przy takim stanie sylwetki starczy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234923
okolo 8 tyg
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
dziękuje, mam mono pod ręka - zostawić na cykl masowy czy można na redukcji używać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
co do czasu trudno oceniać, można wstępnie strzelać ale różne są organizmy, wiele osób nieraz próbuje i się im nie udaje.

Mozesz dać krete na redukcji ok 5g dziennie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie aeroby po cwiczeniach silowych ?

Następny temat

3-dniowe FBW. Prośba o ocenę lub ew. zmiany

WHEY premium