Szacuny
262
Napisanych postów
720
Wiek
29 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
9282
Pytanie do ćwiczących naturalnie jakie macie wyniki siłowe na podstawowe ćwiczenia?
Wpiszcie staż wagę ew wiek i jaki ciężar na co bierzecie maksymalny. Porównajmy nasze geny.
Moje maksy
MC 160
Przysiad 120
Klata 95
Bic 60
Tric 50
Wioslowanie podchwytem 110
Na tą chwilę
MC 130
Przysiad 100
Klata 85
Bic 45
Tric 45
Wioslowanie podchwytem nie robie
Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12579
Napisanych postów
162283
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243139
Ogólnie jeżeli chodzi o małe grupy mięśniowe, to nie jest to najlepszy pomysł aby robić tam jakiekolwiek rekordy. Oczywiście można tutaj zapamiętać ciężar stosowany w serii I takie 23 powtórzenie jakie daliśmy radę zrobić prawidłowo technicznie można tutaj ewentualnie ocenić pod kątem siły tricepsa. Dużo lepszym jednak ćwiczeniem będzie tutaj wyciskanie sztangi w chwycie wąskim jeżeli chcemy się nieco po siłować ze sztangą i żeby to było w miarę bezpieczne dla stawów łokciowych.
U mnie ze stażem 5 lat było to około MC 200 Siady 140 Wl 100
Ja byłem zawsze siłowym slabiakiem :) Mam długie kończyny, przyrosty siły zawsze idą u mnie opornie
Szacuny
262
Napisanych postów
720
Wiek
29 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
9282
TomQ-MAG
Ogólnie jeżeli chodzi o małe grupy mięśniowe, to nie jest to najlepszy pomysł aby robić tam jakiekolwiek rekordy. Oczywiście można tutaj zapamiętać ciężar stosowany w serii I takie 23 powtórzenie jakie daliśmy radę zrobić prawidłowo technicznie można tutaj ewentualnie ocenić pod kątem siły tricepsa. Dużo lepszym jednak ćwiczeniem będzie tutaj wyciskanie sztangi w chwycie wąskim jeżeli chcemy się nieco po siłować ze sztangą i żeby to było w miarę bezpieczne dla stawów łokciowych.
U mnie ze stażem 5 lat było to około
MC 200
Siady 140
Wl 100
Ja byłem zawsze siłowym slabiakiem :)
Mam długie kończyny, przyrosty siły zawsze idą u mnie opornie
To nie jestem sam u mnie Klata leży najsłabsza mam z pośród znajomych inne partie też słabsze ale o parę kg.
Najdłużej ćwiczyłem 2 lata bez przerwy bo później trochę alko się zachaczylo nie ćwiczyłem z rok i znów wróciłem także staż mam z 6 lat ale z przerwami po pół do roku.
Wróciłem do siłowni w lutym i na tą chwilę robię MC serię 80kg
WŁ 70kg na ostatnią serię x5
Przysiad 60kg x10
Znów muszę się roztrenowac i przystosować do treningów powoli bo nie chce od razu ciężaru zarzucić bo łatwo o kontuzje i urazy.
Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!
Szacuny
262
Napisanych postów
720
Wiek
29 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
9282
anubis84
zdrowie najważniejsze, mnie na wiośle 80 kg plecy strzeliły, 3 tydzien bez treningu.
Też robiłem 110kg na wiosłowanie machanie bez techniki aby machnąć i coś nadciagnem i żołnierskie wyciskanie 75kg na serię 3x też technika leżała i dobiło mi plecy 2 tyg bóle fizjo 2 wizyty i pomogło.
Każdy chyba miał jakieś faile w siłowni
Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!