SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Max ciężar życiówki w wycislaniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
Pytanie do ćwiczących naturalnie jakie macie wyniki siłowe na podstawowe ćwiczenia?
Wpiszcie staż wagę ew wiek i jaki ciężar na co bierzecie maksymalny. Porównajmy nasze geny.
Moje maksy
MC 160
Przysiad 120
Klata 95
Bic 60
Tric 50
Wioslowanie podchwytem 110

Na tą chwilę
MC 130
Przysiad 100
Klata 85
Bic 45
Tric 45
Wioslowanie podchwytem nie robie

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
MC 160
siady 140
WL 105

ale to dawno było

w reszczcie nie sprawdzam takich rzeczy, bo npo biceps to jakie ćwiczenie to samo tric też nie wiadomo w jakim ćwiczeniu to jest zrobione

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
Bic uginanie sztangi a Tric francuskie wyciskanie to moje podstawowe ćwiczenia

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22674 Napisanych postów 32434 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892913
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
Tzn to był taki max na 2-3 powtórzenia :)

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
Ogólnie jeżeli chodzi o małe grupy mięśniowe, to nie jest to najlepszy pomysł aby robić tam jakiekolwiek rekordy. Oczywiście można tutaj zapamiętać ciężar stosowany w serii I takie 23 powtórzenie jakie daliśmy radę zrobić prawidłowo technicznie można tutaj ewentualnie ocenić pod kątem siły tricepsa. Dużo lepszym jednak ćwiczeniem będzie tutaj wyciskanie sztangi w chwycie wąskim jeżeli chcemy się nieco po siłować ze sztangą i żeby to było w miarę bezpieczne dla stawów łokciowych.

U mnie ze stażem 5 lat było to około
MC 200
Siady 140
Wl 100


Ja byłem zawsze siłowym slabiakiem :)
Mam długie kończyny, przyrosty siły zawsze idą u mnie opornie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
TomQ-MAG
Ogólnie jeżeli chodzi o małe grupy mięśniowe, to nie jest to najlepszy pomysł aby robić tam jakiekolwiek rekordy. Oczywiście można tutaj zapamiętać ciężar stosowany w serii I takie 23 powtórzenie jakie daliśmy radę zrobić prawidłowo technicznie można tutaj ewentualnie ocenić pod kątem siły tricepsa. Dużo lepszym jednak ćwiczeniem będzie tutaj wyciskanie sztangi w chwycie wąskim jeżeli chcemy się nieco po siłować ze sztangą i żeby to było w miarę bezpieczne dla stawów łokciowych.

U mnie ze stażem 5 lat było to około
MC 200
Siady 140
Wl 100


Ja byłem zawsze siłowym slabiakiem :)
Mam długie kończyny, przyrosty siły zawsze idą u mnie opornie

To nie jestem sam u mnie Klata leży najsłabsza mam z pośród znajomych inne partie też słabsze ale o parę kg.
Najdłużej ćwiczyłem 2 lata bez przerwy bo później trochę alko się zachaczylo nie ćwiczyłem z rok i znów wróciłem także staż mam z 6 lat ale z przerwami po pół do roku.
Wróciłem do siłowni w lutym i na tą chwilę robię MC serię 80kg
WŁ 70kg na ostatnią serię x5
Przysiad 60kg x10
Znów muszę się roztrenowac i przystosować do treningów powoli bo nie chce od razu ciężaru zarzucić bo łatwo o kontuzje i urazy.

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
zdrowie najważniejsze, mnie na wiośle 80 kg plecy strzeliły, 3 tydzien bez treningu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 720 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9282
anubis84
zdrowie najważniejsze, mnie na wiośle 80 kg plecy strzeliły, 3 tydzien bez treningu.

Też robiłem 110kg na wiosłowanie machanie bez techniki aby machnąć i coś nadciagnem i żołnierskie wyciskanie 75kg na serię 3x też technika leżała i dobiło mi plecy 2 tyg bóle fizjo 2 wizyty i pomogło.
Każdy chyba miał jakieś faile w siłowni

Rutyna to klucz do sukcesu, nigdy nie będziesz w 100% na coś gotowy, buduj tą gotowość każdego dnia!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny fbw

Następny temat

Brak czucia w pośladkach :(

electro
Polecane artykuły