SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki Gainer

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50626

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
Mozna powiedziec ze chrupie lecz nie boli a jak juz to slaba lecz mocno chruppie jesli chodzi o wapn to spozywam dosc duzo mleka

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Jeśli chrupie to bardziej przemieszczające się ścięgna a nie stawy - to raczej nic groźnego, tym bardziej skoro nie boli ale jeśli już zaczyna boleć to warto się tym zainteresować, zimne okłady, maść Fastum, lżejsze treningi, bez maści rozgrzewających
to radziej efekt przeciążenia niż jakiś gwałtowny uraz
sam tak mam

Proponuje lepszą rozgrzewkę i rozciąganie

Glukozamine możesz wziąć profilaktycznie

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-06-02 13:04:54

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
Spoko dzieki jak narazie pytania sie wyczerpaly jak bede maial to zapytam znow

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
glutamina
treningowe:
2g rano
5g po treingu
3g przed snem

nietreningowe:
2g rano
przed snem 3g

tauryna
treningowe:
1g rano
1g przed treningiem

nietreningowe
1g rano
to moj plan brania gluty i tauryny dodam ze mam zamiar brac jeszcze glukosamine 1kap rano i 1kap przed snem biore tez SWG4000 I NNIE WIEM JAK BO BIORE 2 RAZY PO POSILKACH A JAK PO TRENIGU BO PO TRENIGU BIORE GLUTE TO JAK ZROBIC CZY BRAC WSZYSTKO RAZEM NIC NA TYM NIE STRACE ??

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Glutamina nie rozklada sie pod wplywem wody, wiec nei bedzie problemu.Teoretycznie lepiej zeby swzybciej dostal sie ten aminokwas do miesni, ale bierze razem.Rowniez wazne jest zeby dostarczac szybko weglowodanow.

Wsyp 5g glutaminy do gainera i bedzie ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
dodam ze gainer pije z mlekiem o,5%tl czy to zle bo z woda to mi nie podchodzi

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
zyje ktos to jak bo ja pijam gainera z mlekiem ?? Czy moge wsypywac glute do gainerka ?? czy moze pic osobno pierwsze glute z woda a zaraz potem gainera z mlekiem

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie ma większej różncy - śmiało bierz razem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
dzieki serdeczne

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
oczywiscie bierz razem, mleko mozesz wziąc nawet bardziej tlooste, bedzie lepsze :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

amino 2300

Shoty
Polecane artykuły