SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Oryginalny temat - KrEaTyNkA ;]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2296
Lepiej wziąć jakaś kreatyne z logiem creapure 300g i brać bez fazy nasycenia czy vitalmaxu 500g i wziać z fazą nasycenia? Tak pi razy drzwi Staż - ok 6 m-cy. To będzie pierwszy cykl. Dieta jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
I jedna i druga kretka jest dobra. W odbu przypadkach faza nasycenia jest zbyteczna.
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Głupie porównanie - kup jakąś z SKI ze znaczkiem creapure i po sprawie, gorąco polecam Prolaba 300g /70zł
btw. co do fazy nasycenia - ja uwazam ją za zbędną, ale duze grono uzytkowników poleca ją na 1 cykl
ja polecam 10g dziennie:
trening-->5g+40g glukozy rano <na czczo> i 5g+40g glukozy po treningu
bez treningu--> 5g+40g glukozy rano <na czczo> i 5g wieczorem <bez glukozy>)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2004-05-31 21:27:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2296
W sumie kretka jak kretka...wiem, że to już taki mały szczegół jaką wezme, ale ujme to dosłowniej . Lepiej wziąć na 1 cykl:
1. Creapure, ale mniej
2. "Nie całkiem" creapure, a więcej o prawie 70%,
Czy więcej znaczy lepiej? Wkońcu dłużej bym brał tą drugą. Czy raczej nad ilością przeważa troche lepsza jakość? (Proszę o wyrozumiałość :P)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
Vitalmaxa ma 250 mesh... więc czemu ma byc zła?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2296
Nie powiedziałem, że jest zła tylko, że lekko gorsza jakościowo, bo to mieszanka creapure+jakaś inna kreatyna - tak pisze w dziale ATLETA, post vitalmax podwieszony chyba, a z tego co wiem to kreatyny z logiem creapure sa lepsze od tych bez loga, a jak to się wiąże z poziomem rozdrobnienia to nie mam pojęcia, jeszcze do tego poziomu wtajemniczenia nie doszedłem większe rozdrobienie = lepsza ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a przy fazie nasycania w dni nietreningowe trzeba brac rano i wieczorem czy tylko rano?
Bo ja jak robie faze max 5 dni to tak : Rano+30gglukozy
przed treningiem(bez glukozy)
po treningu+30gglukozy
i na noc (bez glukozy)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Sq1, a jak myślisz, skoro creapure jest jedna (170 mesh), to dlaczego po otwarciu pudełek różnych producentów, z których każda ma znaczek creapure kreatyny się różnią?
Nie znaczek na etykiecie decyduje o jakości kreatyny a efekty użytkowników.
A te w przypadku Vitalmaxa są na razie bardzo dobre, wcale nie gorsze niż w przypadku "creapurów"

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2296
Son chyba wiem o co Ci chodzi Troche mnie uświadomiłeś, bo ja myślałem, że jak jest creapure to jest wielkie niemieckie ura bura jeśli wiesz o co mi chodzi . Zdowecydowałem i wezme vitalmaxa 500g, najwyżej cykl będzie trochę dłużej trwał, za tą samą kase co creapure 300g bede miał kreatynke 500g, która cieszy się dobrą opinią użytkowników i wcale nie musi byś gorsza od creapure. Dzięki za posty! Pozdro!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Glukozamina i pytanie o kontuzje...

Następny temat

megabol pro star 70%

electro
Polecane artykuły