Lepiej wziąć jakaś kreatyne z logiem creapure 300g i brać bez fazy nasycenia czy vitalmaxu 500g i wziać z fazą nasycenia? Tak pi razy drzwi
Staż - ok 6 m-cy. To będzie pierwszy cykl. Dieta jest.
Staż - ok 6 m-cy. To będzie pierwszy cykl. Dieta jest.
Krzysztof Piekarz
. Lepiej wziąć na 1 cykl: