Witam, od 3 dni jadam kasze gryczaną prażoną(400g przed ugotowaniem), moim pytaniem jest czy można ją przedawkować?
Zdaje mi się że jest o wiele bogatsza w składniki mineralne od ryżu białego.
Do czego zmierzam, od 2 dni mam lekkie i nieustanne uczucie prądu w palcach prawej dłoni, trochę mnie to niepokoi i szukam różnych przyczyn, dodam że dwa dzień przed zauważeniem tego uczucia w palcach robiłem pompki aż skończy mi się energia, czy takie nadwyrężenie lub duża ilość kaszy gryczanej bogatej w potas i inne składniki może mieć jakikolwiek związek z odczuciem prądu w palcach dłoni?
Zdaje mi się że jest o wiele bogatsza w składniki mineralne od ryżu białego.
Do czego zmierzam, od 2 dni mam lekkie i nieustanne uczucie prądu w palcach prawej dłoni, trochę mnie to niepokoi i szukam różnych przyczyn, dodam że dwa dzień przed zauważeniem tego uczucia w palcach robiłem pompki aż skończy mi się energia, czy takie nadwyrężenie lub duża ilość kaszy gryczanej bogatej w potas i inne składniki może mieć jakikolwiek związek z odczuciem prądu w palcach dłoni?
Krzysztof Piekarz
) i nie jesz tylko kaszy, więc błonnika możesz mieć tutaj całkiem sporo ponad "normę".