kontynuuje swoja redukcje i tak waga nadal spada powoli w dól to jest juz 90,9 k g . Pas ok 95,5 cm .
Zastanawiam sie tylko czy z moim planem treningowym cos jest nie tak . Bo nie widzę jakich znaczacych efektow uwidaczniania mięśni. Moze ktos podpowiedziec? Moze robie zbyt duzo serii i powtorzen. ?
Poniedziałek dzień 1
Klatka wyciskanie na ławeczce głową w dół 6 serii 12-14 powtórzeń -stały ciężar 24, 26, 28,5 32,34,36 kg
rozpiętki na ławeczce płaskiej 6 serii 12-14 powtórzeń - 9 kg , 10,25 10,75 11,5 12 x2
Biceps na siedząco młotkowe sztangielek 6 serii 12-14 powtórzeń -4,5 x 2, 5,5 x2 , 6,5 x 2
Uginanie ramion z hantlą, izolując biceps na kolanach 6 serii 12-14 4,5 x 2 5,5 x 2 6,5 x 2
później po 2-3 h po ćwiczeniu orbitrek 30 minut
Środa dzień 2
Barki Unoszenie hantli do góry 4 serii 12-14 powtórzeń - 8,75 , 10, 10,5 , 11,25
Sztanga łamana do góry na głowę 4 serii 12-14 powtórzeń - 20 kg, 24, 26,5 , 28
hantle unoszenie na bokii 4 s po 12 powt 2 kg , 2 , 2,5, 3,25
Triceps Unoszenie za głową hantla do góry 6 serii 12-14 powtórzeń -9 kg, 10,25, 10,75, 11,5 x3
sztanga łamana wyciskanie siedząc za głową 6 serii 12-14 powtórzeń -stały ciężar 14 kg
później po 2-3 h po ćwiczeniu orbitrek 30 minut
Sobota dzień 3
Klatka wyciskanie na ławeczce skos głową w do góry 6 serii 12-14 powtórzeń -24, 26,5, 30, 32, 34 x2 kg
wyciskanie na ławeczce płaskiej podchwytem 6 serii 12-14 powtórzeń - 9 kg, 10,25, 11,5 , 12 kg/ na hantel
Czytaj więcej na
https://www.sfd.pl/Trening_w_domu_+z_dietą_na_redukcji-t1210094.html
Zmieniony przez - doncastor13 w dniu 2021-04-19 12:50:57
Zmieniony przez - doncastor13 w dniu 2021-04-19 12:53:29