SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening klaty na mase. Będą sogi :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No więc tak :
wyciskam 60kg
8 razy wezme 50kg
2 miesiace ćwiczyłem treningiem na siłe 5 seri po 10-8-6-4-2-1 powtórzeń a teraz chciałbym zacząc trenować na mase ale nie wiem zabardzo jak.
Myślałem nad tym po przeczytaniu postów i ogólnie
8-10 seri po 10-12 powórzeń mniejszymi ciężarami (44-48kg)
Co wy o tym sądzicie?
Jeśli źle to mi pomóżcie ułożyć typowy plan na mase klaty !
THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
to znaczy ja jestem zwolennikiem takiej teorii ze duże mięśnie to silne mięśnie i dlatego ja bym ci polecał taki trening :

wyciskanie sztangi na płaskiej - 4 serie po 6-8 powtórzeń
wyciskanie sztangielek na skosie / wymiennie co trening / rozpiętki na skosie - 4 serie po 6-8 powtórzeń

jestem pewien że to powinno wystarczyć - skup sie na tych ćwiczeniach i baje git

jeśli zdarzyła by się sytuacja że będziesz czuł pewien niedosyt i niedotrenowanie to możesz na koniec dodać bramę ( ściąganie linek wyciągu górnego ) 2 serie na dobicie , nie pisze ile powtórzeń bo co do tego ćwiczenia to ja sam lubie różne ociążenie nakładać i jade z nim do końca , do załamania , obie serie

tyle , jak masz jakieś pytania to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...do dzięki!popytam sie jeszcze wiary i coś tam skombinuje sobie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
ja bym polecał
1.Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej 12-10-10-8
2.Wyciskanie leżąc na ławce skośnej-sztangielki 12-10-10-8
3.Rozpiętki na ławce poziomej 10-10-10-10

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM Jaką szerokość chwytu mam stosować przy wyciskaniu?Szerszy chwyt buduje zewnętrzną część,klatki a węższy bardziej wewntrzną część,chyba mam racje Tak??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
sowczen , o tym była dyskusja , poczytaj tu https://www.sfd.pl/temat144512/

jaki chwyt , jesli chcesz przez wyciskanie bardziej położyć nacisk na klatke to trzymaj szeroko , im wężej to bardziej troceps - to chyba już wiesz

na reszte pytań masz odpowiedź pod linkiem który ci podałem

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2045
paka - jezeli zalezy Ci na masie to rob 4 serie po 12,10,8,8 powtorzen - ale dopiero ostatnia seria z progresja i to max 2 razy !
Zacznij od skosu - najlepiej hanklami gdzyz wtedy miesien mozna bardziej rozciagnac ! Pozniej plaska - hankle ; rozpietki i na koniec proponuje przenoszenie hankla za glowe w lezeniu na lawce prostej (patrz Atlas) - to cwiczenie powieksza obwod klatki i jest moim zdaniem the best (pamietaj o oddychaniu i odpowiednim ciezarze!) nie musze chyba wspominac o diecie, piciu duzej ilosci wody i odpoczynku ! Pozdrawiam i zycze duzych przyrostow !

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki zobacze co da sie zrobić.
jest problem bo nie mam dwóch hantelków i co teraz?
a tak wogule to nie mam diety ale dzinnie jem dużo sera zółtego,150g fileta z kurczaka,250g ziemniaków,czasami pije mleko lub mleko w proszku,5 bułek dziennie i czasami jajecznica z 3 jajek... no i tak to wygląda
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
paka - jezeli zalezy Ci na masie to rob 4 serie po 12,10,8,8 powtorzen - ale dopiero ostatnia seria z progresja i to max 2 razy !


O CO CHODZI Z TĄ PROGRESJĄ ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2045
Progresja - dokladanie obciazen - a wczesniej zle to ujalem - dokladaj do kazdej serii wie=kszy ciezar - a w ostatniej rob wymuszone powtorzenie - czyli z pomoca kumpla :)

Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobine litosci.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dzieki pietiaaa
z 2 miechy tak potrenuje i zobaczymy jakie będą efekty
i mam jeszcze jedno pytanko? teraz wyciskam 60kg to do września 70kg dam rade?przypomne że zacząłem ćwiczyć w tym roku w marcu i wyciskałem 43kg.
chciałbym dojechać do 70 bez zadnych odżywek ale to może byc trudne bo nie mam zabardzo diety ale w ciągu dnia jem 4 posiłki i około 100g białka
mam 52kg.moge wstawić fotki bo 28.V.2004 robiłem sobie fotki

prosze o odpowiedź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc

Następny temat

Może czas na przerwę ??

electro
Polecane artykuły