No więc tak :
wyciskam 60kg
8 razy wezme 50kg
2 miesiace ćwiczyłem treningiem na siłe 5 seri po 10-8-6-4-2-1 powtórzeń a teraz chciałbym zacząc trenować na mase ale nie wiem zabardzo jak.
Myślałem nad tym po przeczytaniu postów i ogólnie
8-10 seri po 10-12 powórzeń mniejszymi ciężarami (44-48kg)
Co wy o tym sądzicie?
Jeśli źle to mi pomóżcie ułożyć typowy plan na mase klaty !
THX
wyciskam 60kg
8 razy wezme 50kg
2 miesiace ćwiczyłem treningiem na siłe 5 seri po 10-8-6-4-2-1 powtórzeń a teraz chciałbym zacząc trenować na mase ale nie wiem zabardzo jak.
Myślałem nad tym po przeczytaniu postów i ogólnie
8-10 seri po 10-12 powórzeń mniejszymi ciężarami (44-48kg)
Co wy o tym sądzicie?
Jeśli źle to mi pomóżcie ułożyć typowy plan na mase klaty !
THX
Krzysztof Piekarz
Jaką szerokość chwytu mam stosować przy wyciskaniu?Szerszy chwyt buduje zewnętrzną część,klatki a węższy bardziej wewntrzną część,chyba mam racje
Tak??
no i tak to wygląda