SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Martwy ciąg sumo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9191
Cześć. Próbowałem martwy ciąg sumo , kolega ktory stal z boku mowil ze plecy elegancko, ale ze przy wyrwaniu przechyla mnie lekko w przod, o co chodzi? Błąd czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243426
witaj, problemow moze byc kilka,
obstawiam, ze najpierw startujesz tylkiem, a ponziej dociagasz plecami i dlatego buja Cie w przod
jednak musialbys nagrac film i pokazac nam jak wykonujesz owy martwy ciag, aby mozna bylo skutecznie doradzic i zebys skorygowal blad.
tak bedzie to bledem, bo sztanga bedzie odchylona od ciala, stad oddala sie od srodka ciezkosci i bedzie szlo mocniejsze przeciazenie na kregoslup, staraj sie trzymac sztange jak najblizej ciala, nawet ciagnac ja po nogach, by nie bylo sytuacji ze lecisz z nia do przodu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9191
tak wlasnie staralem sie ciagnac po nogach, pojawila sie nawet krew, tylko przy wyrwaniu bylo pochylenie w przod a pozniej wracalem do pozycji optymalnej
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63312 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787672
Wiesz z opisu ciężko wywnioskować, w którym elemencie boju pojawił się błąd bo to na tyle skomplikowane ćwiczenie pod względem technicznym, że można na każdym etapie nieco polecieć za bardzo.
Jak byś miał możliwość to dobrze jak byś nagrał film treningowy i wrzucił tutaj do oceny bo jak mamy film to zdecydowanie łatwiej wychwycić jakieś błędy techniczne. Oczywiście tak on line nie da się zawsze wszystkiego wyłapać ale na prawdę pomaga w pomocy nad techniką danego ćwiczenia.
Uważaj z goleniami bo z zdarta skóra długo się goi.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
Zalezy jak bardzo pochyla, aż tak po nogach nie ciągnij do krwi, nie jest to higieniczne, chyba że to twoja siłka i Ty tylko tego uzywasz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy prosiłbym o opinie

Następny temat

Push pull legs do oceny

electro
Polecane artykuły