Szacuny
2
Napisanych postów
78
Wiek
8 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
2594
Hej robaki wy moje spocone i zmęczone :D jak wiemy wszyacy w sieci jest pełno roznych dziwnych rzeczy. Fit świat się rozrasta ludzie zaczynają być zmuszani z każdej strony do dbania o zdrowie a wiec nie teudno natknąć się na coś ciekawego :) w zasadzie zupelnym przypadkiem dowiedziałem się o pewnej stronie oferujacej diety i posiadającej blog. Pomyślałem może warto zajrzeć kto wie różni ludzie prowadzą takie rzeczy akurat może się dowiem czegoś ciekawego co mi szkodzi. Poqiwm wam że ceny są sromotne o.O ja myślałem że 200zl za 14 dniowy plan zywieniowy to duzo ale to co zobaczylem tu przyprawilo mnie o zawrót głowy (nie mówię że nie ma bardziej zaskakujących ofert) no i czytając jeden z artykułów wpadlem na coś takiego jak widać na zdjeciu. Pomyslalem że w dziale o zywieniu moze się komuś przydać ku przestrodze hahah zapraszam do lektury i wyrażenia swojego zdania ! Pozdrawaim ( jezeli zdjecie będzie bokiem przepraszam z telefonu nie mam podglądu)
Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-25 20:51:17
Szacuny
325
Napisanych postów
1069
Wiek
34 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
19188
oksis40
Hej robaki wy moje spocone i zmęczone :D jak wiemy wszyacy w sieci jest pełno roznych dziwnych rzeczy. Fit świat się rozrasta ludzie zaczynają być zmuszani z każdej strony do dbania o zdrowie a wiec nie teudno natknąć się na coś ciekawego :) w zasadzie zupelnym przypadkiem dowiedziałem się o pewnej stronie oferujacej diety i posiadającej blog. Pomyślałem może warto zajrzeć kto wie różni ludzie prowadzą takie rzeczy akurat może się dowiem czegoś ciekawego co mi szkodzi. Poqiwm wam że ceny są sromotne o.O ja myślałem że 200zl za 14 dniowy plan zywieniowy to duzo ale to co zobaczylem tu przyprawilo mnie o zawrót głowy (nie mówię że nie ma bardziej zaskakujących ofert) no i czytając jeden z artykułów wpadlem na coś takiego jak widać na zdjeciu. Pomyslalem że w dziale o zywieniu moze się komuś przydać ku przestrodze hahah zapraszam do lektury i wyrażenia swojego zdania ! Pozdrawaim ( jezeli zdjecie będzie bokiem przepraszam z telefonu nie mam podglądu
Nie bierz wszystkiego co jest w internecie doslownie to dluzej pozyjesz :)
Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-25 20:52:42
Szacuny
2
Napisanych postów
78
Wiek
8 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
2594
Bo moze nie kazdy wie ze istnieja takie strony ktore kosztuja sromotnie ale jak sie komus nie chce posta przeczytac i zrozumiec to niech sie nie wypowiada na proste bo tylko wieksze glupoty z tego wychodza :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3042
Napisanych postów
51898
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351487
No spoko, tylko jesteś na sfd, wiec nie bardzo obchodzą nas artykuły ze strony konkurencji. Gdyby tak wklejać każdy artykuł nie do końca zgodny z prawda, to byłaby tu setka postów dziennie.