Witam, mam 16 lat, 182 cm wzrostu i niestety 60kg wagi. Zakupiłem ostatnio kreatynę, ćwiczę sobie sam dla siebie w warunkach domowych, zazwyczaj zwykłe ćwiczenia bez sprzętu (którego jak na chwile obecną nie posiadam). Codziennie robię około 100+ pompek rano, czasami po południu i wieczorem 4 serie po 10-15.
Dodatkowo jakieś brzuszki, przysiady, podstawowe ćwiczenia, które również znalazłem w internecie bez sprzętu. Zacząłem ostatnio stosować "dietę" wysokobiałkową, ponieważ nie posiadam aktualnie białka jem dużo nabiału np. jajecznica, jogurty naturalne, twarogi, serki wiejskie, dużo mleka itp. Pytanie brzmi, czy lecąc na dużej ilości białka, biorąc 5g-10g monohydratu moja masa może się zwiększyć czy po prostu jest to bez sensu? Dzięki za odpowiedzi :) (Proszę również o porady
Dodatkowo jakieś brzuszki, przysiady, podstawowe ćwiczenia, które również znalazłem w internecie bez sprzętu. Zacząłem ostatnio stosować "dietę" wysokobiałkową, ponieważ nie posiadam aktualnie białka jem dużo nabiału np. jajecznica, jogurty naturalne, twarogi, serki wiejskie, dużo mleka itp. Pytanie brzmi, czy lecąc na dużej ilości białka, biorąc 5g-10g monohydratu moja masa może się zwiększyć czy po prostu jest to bez sensu? Dzięki za odpowiedzi :) (Proszę również o porady

Krzysztof Piekarz
przy budowie masy i takich treningach jak wrzucisz 2g na kg masy ciała to będziesz miał wystarczająco, ale do tego musisz mieć odpowiednią podaż węglowodanów i tłuszczy, udaj się do działu odżywianie i tam pomogą Ci ułożyć coś dla siebie, do tego możesz skorzystać z kalkualtorów: