SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka kreatyne polecacie??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17419
Napiszcie jaka kreatyna jest najskuteczniejsza.

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Trenując siłowo i dbając o wygląd swojej sylwetki zastanawiamy się często co jeszcze może nam pomóc w tej kwestii. Dieta dopięta jest o wszelkie szczegóły a trening siłowy wykonywany dobrze technicznie. W takiej sytuacji przemyśleć warto odpowiednią suplementację. Jednym z czołowych suplementów nad jakimi warto się zastanowić, jest kreatyna. Sprawdza się ona w zasadzie bez względu na nasz cel, jakim może być budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, czy zwiększanie siły. Również z powodzeniem stosowana jest w sportach wytrzymałościowych, takich jak: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, czy sporty walki.

Wyróżnić możemy różne frakcje kreatyny:

- monohydrat,
- jabłczan,
- cytrynian,
- azotan,
- fosforan,
- orotan,
- pirogronian,
- kre-alkalyn,
- chelat magnezowy.

Wybór między poszczególnymi jej formami wydaje się prosty. Monohydrat jest najlepiej przebadaną formą i najtańszą. Dlatego też osobiście sugeruję stosować właśnie tę formę. Jednak jak dobrze wiemy, każdy organizm jest inny. Dlatego też można testować różne formy i pozostać przy tej, która dla Ciebie będzie idealna.

Dobrej jakości kreatynę w niskiej cenie zakupić możesz tutaj: https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2340
Każdy odpowie tobie inaczej na to pytanie,wiec pewnie nic ciekawego się nie dowiesz.Ja brałem Olimpu,Megabolu i Treca.Nie miałem do nich zastrzeżeń.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
bierz kretke z logiem Creapure np. z Tr.eca
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
kazda kreatyna ze znaczkiem creapure jest dobra.jesli masz mało hajsu to vitalmax - tania i tez skuteczna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17419
Wielkie dzieki za informacje

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17419
Podajcie z laski swojej linki do tych kreatyn.

>>>Zapraszam do moich fotek<<<
http://www.sfd.pl/temat230831/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
Linki?Opisy kreatyn masz w sklepie sfd lub u Sonbatego w Atlecie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Bierz Creapure np Trec, Ultimate, Hitec

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8611
Kreatyna z Olimpu 1000 monohydrant bardzo mnie wybiła w krutkim czasie. I niejest też droga 47,50 zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9932
Creatine Micronized 200mesh TRE.CA :) polecam dobrze dziala jak narazie a do konca mi jeszcze troche zostalo :D o wiele lepiej niz creapure
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
treca.ja biore drugi dzien i fajnie.Na treningu mam za***istą pompę!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki dla KOLARZY

Następny temat

Co myslicie o MULTIPOWER-kreatynie

electro
Polecane artykuły