Szacuny
11207
Napisanych postów
52116
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ćwicze już prawie 7 miesiąc w tym czasie miałem pare małych przerw, wcześniej około 4 miesięcy cwiczyłem 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty i tylko jeden dzień przerwy a teraz ćwicze trzy razy w tyg. poniedziałek, środa, piątek a wtorek, czwartek i sobota biegam zresztą przy takim 3 dniowym treningu lepiej mi siła idzie bo mam więcej odpoczynku :)
Szacuny
11207
Napisanych postów
52116
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Z tym bieganiem to jest tak że dopiero zaczynam 3 tydzień i nie jest on tak bardzo intensywny udało mi się rzucić palenie, które trwało 3 lata, chce sobie poprawić kondycje poprzez ten rodzaj sportu bo mam naprawde słabą ale powoli się wyrabiam a co do nóg to ćwicze i to ostro bo wykonuje na nie 4 ćwiczenia :)
Szacuny
2
Napisanych postów
502
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
21738
o ale wtedy to ja zaczynałem hehe... najpierw jechałem cały czas na mase (10-12powt.) dopiero po jakims czasie na siłe i wtedy siła szybciutko skoczyła (chyba przez 4 m-ce o 20-30kg)
Szacuny
399
Napisanych postów
15594
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
91830
mysle ze wielkie znaczenie ma jak sie zaczyna wyciskanie. najczesciej tak zauwazylem ludzie praktycznie tylko wyciskaja a reszta to tak przy okazji i moze dlatego takie domowe cwiczenie daje dobre efekty?
KAZDY NOSI SWOJE BRZEMIE NA PLECACH(CZYM WIEKSZE TYM LATWIEJ)