SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przysiady? O tak! ;)))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Przysiad musi byc na tyle gleboki, zeby kąt podczas siadu miedzy udem a podudziem byl MNIEJSZY (<) niz 90 stopni.



Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
no czyli jeszcze raz: robia po prostu lekko nizszy polprzysiad ?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Jakbys tak powiedzial, to niejeden trojboista moglby sie obrazic. Ale do rzeczy: PRZYSIAD ze sztanga wchodzi miedzy innymi w sklad trojboju silowego, a nie polprzysiad, nawet lekko nizszy. A jak przysiądą zawodnicy to juz zalezy tylko od nich - czy gleboko siada, czy tez lekko przekrocza granice bledu.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
kurcze MAriux wiesz co ja nie wiem jak wyglada przysiad trojboisty ale bylbym wdzieczny gdybys wlaczyl Painta i narysowal mi nogi mniej wiecej w dolnej fazie tegoz przysiadu, dzieki z gory

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28663
Skoro ja nie umiem Ci wytlumaczyc, to najlepiej zeby ktos, kto sie zajmuje zawodowo trojbojem silowym to uczynil.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja poczekam aż Michail zrobi NOGI w atlasie ćwiczeń POzdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9563
jeśli chodzi o trójboistów, pełen przysiad do końca nie jest możliwy - nie mają nóg chudych jak zapałki. Co tu dużo mówić - napięty mięsień dwugłowy na to nie pozwala.

prawidłowo, to przysiad gdy kąt w kolanie jest mniejszy od 90 stopni

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
czyli gdybys mogl mnie poprawic, znaczy to tyle, ze tylek jest troche bardziej nizej niz rownolegle do podlogi, tak?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
TAK !

Mozesz siadac i do podlogi jak Ci wygodnie ale wystarczy lekko ponizej poziomu. CLEAR ?

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2483
Ze wszystkim się zgadzam ale chodzi o to, że robiąc przysiady (kąt < 90 st.) nie mogłem rozwinąć mięśni ud. A ten sposób, który podałem sprawił, że mi się to udało. Napisłem ten artykuł nie tyko poto aby poznać wasze cenne opinie ale także poto by ludzie, którzy mają probleny z rozwinięciem tych partii umięśnienia mogli coś na tym skorzystać. Spróbować czegoś innego co może na nich zdać egzamin. Uważam, że z techniką wykonywania ćwicze jesta tak samo jak z dietą: na każdego działa coś innego. dlatego kulturystyka jest dużym eksperymentowaniem.

Pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dolne miesnie klatki piersiowej

Następny temat

Trening Dla dziewczyny

Shoty
Polecane artykuły