Witam ! Jako, że zamierzam wnieść coś nowego do mojego amatorstwa związanego z siłownią. Chodzi dokładnie o dietę. Jako, że nie dysponuje dużymi środkami postanowiłem ją sam ułożyć.
Wzrost: 186cm
Waga: 75 kg
Siłownia 3 razy w tygodniu.
Dieta
Śniadanie:
Ryż biały 150g
Banan 200g
2 śniadanie:
Gotowana pierś z kurczaka 150g
chleb żytni razowy 150g
Obiad:(różnie, ponieważ nie zależy ode mnie)
Przedtreningowy:
K** WPC 80 30g
Kreatyna 5g
Potreningowy:
K** WPC 80 30g (bezpośrednio po)
Banany 150g (bezpośrednio po)
Mięso z piersi z kurczaka 500g
Ryż biały 120 g
Oliwa z oliwek 50g
Kolacja:
Ser twarogowy półtłusty 250g
Płatki owsiane 150g
Banany 200g
-
Oczywiście do tego dochodzi ponad 5 litrów wody.
Proszę o ocenę i jeśli to możliwe o radę co mogę w niej zmienić itp.
Pozdrawiam
Zmieniony przez - klask219 w dniu 2017-05-31 23:04:14
Wzrost: 186cm
Waga: 75 kg
Siłownia 3 razy w tygodniu.
Dieta
Śniadanie:
Ryż biały 150g
Banan 200g
2 śniadanie:
Gotowana pierś z kurczaka 150g
chleb żytni razowy 150g
Obiad:(różnie, ponieważ nie zależy ode mnie)
Przedtreningowy:
K** WPC 80 30g
Kreatyna 5g
Potreningowy:
K** WPC 80 30g (bezpośrednio po)
Banany 150g (bezpośrednio po)
Mięso z piersi z kurczaka 500g
Ryż biały 120 g
Oliwa z oliwek 50g
Kolacja:
Ser twarogowy półtłusty 250g
Płatki owsiane 150g
Banany 200g
-
Oczywiście do tego dochodzi ponad 5 litrów wody.
Proszę o ocenę i jeśli to możliwe o radę co mogę w niej zmienić itp.
Pozdrawiam
Zmieniony przez - klask219 w dniu 2017-05-31 23:04:14
Krzysztof Piekarz
