Witam,
Mam 21 lat i wróciłem 3 miesiące temu do treningów po rocznej przerwie od siłowni. Ćwiczę obecnie FBW 3 x w tygodniu i moim priorytetem są klatka i barki, ponieważ są to moje najsłabsze partie. Jak ułożyć plan z priorytetem na te grupy ? Oto mój obecny plan :
PRZYSIAD 2X10
WL 3x10
WIOSLO 3X10
OHP 3X10
SZTANGA BIC 2X10
FRANCUZ 2X10
ALLAHY 2X10
TRENING B :
MARTWY 3X10
WYKROKI 2X10
PODCIAGANIE NA DRAZKU 3X10
SKOS HANTLE 3X10
WZNOSY 2X10
POMPKI NA PORECZACH 3X10
MLOTKI 2X10
PLANK 2X 45S
Co byście w zmienili w planie na priorytet ? Czy za mało/dużo serii ? PS. Robię mniej serii na nogi, ponieważ jest to wystarczająca ilość aby moje nogi rosły.
Mam 21 lat i wróciłem 3 miesiące temu do treningów po rocznej przerwie od siłowni. Ćwiczę obecnie FBW 3 x w tygodniu i moim priorytetem są klatka i barki, ponieważ są to moje najsłabsze partie. Jak ułożyć plan z priorytetem na te grupy ? Oto mój obecny plan :
PRZYSIAD 2X10
WL 3x10
WIOSLO 3X10
OHP 3X10
SZTANGA BIC 2X10
FRANCUZ 2X10
ALLAHY 2X10
TRENING B :
MARTWY 3X10
WYKROKI 2X10
PODCIAGANIE NA DRAZKU 3X10
SKOS HANTLE 3X10
WZNOSY 2X10
POMPKI NA PORECZACH 3X10
MLOTKI 2X10
PLANK 2X 45S
Co byście w zmienili w planie na priorytet ? Czy za mało/dużo serii ? PS. Robię mniej serii na nogi, ponieważ jest to wystarczająca ilość aby moje nogi rosły.
Krzysztof Piekarz