SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak siły po pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4062
Witam serdecznie. Pracuje średnio po 12h fizycznie, najczęściej od 6-18 po pracy jestem wykończony brakuje mi siły i energii na trening. Jestem na redukcji i podbicie kcal w niczym nie pomogło niestety lecz jest bez zmian. Czym można się wspomóc aby kondycja była lepsza i uczucie zmęczenia po pracy nie była przytłaczająca? Mam 25 lat moja obecna waga 91kg. Przykładowa dieta. https://zapodaj.net/27ce157f096fc.png.html.

Staram się bazować na tej diecie zmieniając czasami składniki lecz zbytnio nie modyfikuje puki nie łapie monotonność.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133521 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467573
Po ciężkiej pracy to się nie dziwie że nie masz sił, też nie mam jak tak robię, człowiek wraca i nic się nie chce, a jak sprawa snu wygląda, moze za krótko, doraźnie jesynie pozostaje kofeina ale z czasem organizm się przystosuje do nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8973 Napisanych postów 84037 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710438
W diecie zdecydowanie za dużo twarogu . Reszta jw

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4062
Problem w tym że ja chce jeszcze po pracy mieć energię na trening. Zajechać się też nie sztuka bo w pracy też są wytyczne do których się stosuje i też muszę być pełen energii tylko zbyt dużo zostawiam w niej siły. Śpię 6-7h od około miesiąca biorę ZMA lecz różnicy nie zauważyłem. Kofeina już przestała działać na mnie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 994 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21862
Witaj.
U mnie wyglada sprawa tak: pracuje min 50h tygodniowo, czasem w soboty kilka godzin. Mialem podobny problem - brak sily i ochoty. Dlatego kazdy weekend mam treningi. Niedziela wiadomo wolne, wiec spokojnie mozna leciec, sobota nawet jesli pracuje to tylko do poludnia.
Jesli chcesz robic dodatkowo jeden trening miedzy pon a pt, to ok, jesli dwa, wtedy musisz chwile sprawe przemyslec. Moze na tygodniu lekko, a w weekend ciezko? Nie wiem jak trenujesz.
Poza tym przedtreningowka. Nie musi byc nic specjalnego, wystarczy 200mg kofeiny na porcje i juz ladnie pobudzi. Pod warunkiem, ze nie pijesz kilka litrow kawy w ciagu dnia.
No i regeneracja. Dobrze byloby spac te 7-8h, ale po sobie wiem, ze czasem i 5 musi wystarczyc. Postaraj sie organizowac swoj czas na maks, tak zeby spac jak najwiecej. W pracy nie musisz byc zawsze the best one. Czasem lepiej odpuscic, zachowac troche energii na swoje zycie i zajecia.


Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2017-04-12 08:21:25
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 434 Napisanych postów 2520 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266183
Dlaczego tak białka dużo? Zredukuj na rzecz tłuszczu, w mniej ilości dla węgli.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Czas zmniejszenia bf

electro
Polecane artykuły