SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - brak siły

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Mam pytanie, otoz:
Jestem 9 dzien na ckd+ECA. Jadlem nie wiecej niz 20-30g ww do tej pory. Do tej pory robilem tez same aeoroby i nie narzekalem na brak mocy. Dzisiaj pierwszy raz poszedlem troche pocwiczyc na silowni (wczesniej nie chcialem forsowac organizmu kiedy sie przyzwyczajal do nowej diety) i po drugiej lekkiej serii na biceps prawie nie mialem sily. Czy to minie z czasem kiedy organizm sie przyzwyczai? Czy moze nie cwiczyc na silce do pierwszego ladowania? (chcialem je zrobic po jakichs 13-14 dniach od zaczecia CKD) Help!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
cwicz dalej!!!jestem na ckd 22 dni mialem taki stan jak Twoj 6 i 7 dnia ,ale juz przeszlo organizm sie dostosowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
w takim razie dzieki za slowa otuchy (duchowy sog !). Powiedz jeszcze kiedy zrobiles pierwsze ladowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
nie robilem ,bo dobrze sie czuje ,ale zrobie chyba w weekend .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14809
ladowania sa potrzzebne - wiem z autopsji. najlepiej mi schodzilo wlasnie kilka dni po ladowaniu.
imho najlepiej co tydzien jednodniowe.

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75948 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754374
Po ładowaniu bedzie lepiej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Moze to z powodu malego kryzysu. Jade w takim razie dalej, A CO! Dzieki wszystkim za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
moze wiecej witamiek cos pomoze? !?? bo ja tez ukladam sobie plan na ckd i niechce mdlec....

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tak są skutki uboczne , choć niektórzy na tej diecie sa w swietnej formie , wszystko zalezy od organizmu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
krotkotrwale ckd lub jego poczatki moga powodowac brak sily
brak glikogenu = brak sily, wytrzymalosci

pozniej organizm przestawia sie na metabolizm tluszczowy i sila powraca a nawet wzrasta
ale na to trzeba czasu

ladowania co 7-14 dni, jak bardzo brakuje sily to czesciej a krocej

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danio - dietka: fakty,rady i opinie

Następny temat

CKD - poczatki, zapraszam do pomocy

WHEY premium