SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak to mozliwe!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 501
witam wszystkich!
jeden z mojch koleszkow niedawno postanowil sie troche wziasc za siebie tzn.
(na silke chodzi okolo 3lat) zrobil sobie taki cykl:
-bialko(jeden koktajl dziennie)
-kreatynka
-hmb
-dobra dieta
-b.dobry program treningowy (na mase)
-spal po 89h (co najmniej)
-nic nie pil (przez ten miesiac)
-juz nie pali
i po takim miesiacu praktycznie nic mu nie pszyszlo!!! (moze 12kg i troszke sily ale zadna rewelacja) dodam ze ma 20lat i wczesniej raz bral jakis drobniejszy cykl i wszystko bylo tak jak mialo byc (SAA-nigdy)
jak to mozliwe???
jakie macie pomysly na wytlumaczenie tego?

(pytam sie w jego imieniu bo on nie ma stalego)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
hmm...moze:
1. za duzo snu 89h conajmniej to jak spiaczka
2. jesli 12kg dla niego jest prawie niczym to ile dla niego jest "w miare" ?
3. wariant juz calkiem powazny...moze po prostu mial kiepska diete ? albo jej nie mial

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
za dlugo spal

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9211
Moze zasnal pod kroplowka z Mutagenem X

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1736
12kg to jest bardzo duzo, to prawie jak koksy, jak to mu nie odpowiada to ja nie wiem.

Honor w duszy, siła w dłoni!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3956
12kg?
No to rzeczywiście, jakbym miał tyle tyć na miesiąc to by mi się nie opłacało ćwiczyć.
Ale to pewnie przez to, że tyle spał

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4721
moze 1,2kg a nie 12??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 501
sory za blad 8/9h snu i 1/2kg
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9211
Prawie jak koksy? 12kg na koksie to tez masakra

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360


tak jak mowilem zapewne wariant 3 ktory juz []O0dalem

albo byl przetrenowany...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4721
Jesli wszystko sie zgadza z tego co napisales to widocznie dla jego organizmu miesiac to za malo zeby sie dobrze rozwinac, niech sie nie poddaje i walczy dalej...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siarczan glukozaminy hi-tec

Następny temat

Co kupic-???

electro
Polecane artykuły