SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadło mi 1,5 cm z bica-jak to możliwe ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 667
Jak zły dział to przenieście...
Jestem na redukcji/rzeźbie. Dieta jest cały czas. Białka jej minimum 2g na kg "masy" której już praktycznie nie mam.
Rano biore 3 kapsy BCAA aminostar, po treningu BCAA sfd, godzinę przed snem BCAA aminostar 3kaps i bezpośrednoi przed snem białko na noc. JAK TO MOŻLIWE ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wklej dokladną diete i napisz jak trenujesz

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 190 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4733
A ile spadło na wadze i zjakiego poziomu Bf (tkanki tłuszczowej) startowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
według mnie miałeś poprostu tłuszczyk na rękach i poleciało i z tłuszcz i z miesnia poleciało co jest nieuniknione i sie nazbierało 1,5 cm w profilu masz że redukcja była ze 108 na 87 kg więc sporo to sie nie dziw,a z pasa ile poszło?? pewnie z 15 cm to z tego sie ciesz przejdziesz na mase zrobisz trening z priorytetem na ramiona i szybko to nadrobisz.

Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-06-05 09:43:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopuść do wiadomości, że na redukcji zwykle obwody się zmniejszają. Spadło Ci sadło w łapie, ciesz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alchemik nie za ostro ?
Wszystko zależy czy robiłeś też tylko aeroby czy też na sprzęcie i z planem, od diety i innych współczynników.
DLATEGO UZPEŁNIJ ANKIETE
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermolife PUMP-BOL + C-BOL+Glutamina+BCAA+witaminy+Omega-3+kazeina

Następny temat

Trening do sprawdzenia

WHEY premium