SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to rozplanować

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

73-75

Wzrost

ok180

Staż treningowy

kiedyś ambitnie siłownia(jakieś 4 lata temu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Witam.

Postanowiłem popracować trochę nad formą po kilku latach obijania się i nie do końca wiem jak sobie wszystko ułożyć na dłuższą metę.

Aktualnie robię program pompek i brzuszków z tej strony Tu wprowadź tekst linku... do tego rowerek i bieganie bo głównym celem jest kondycja i przy okazji troszkę poprawa wyglądu :). Zacząłem od tych programów żeby rozruszać mięśnie i po skończeniu 2-3 cyklów na brzuch mam zamiar zacząć robić trening na brzuch ABS po ok 3-5 cyklach pompek też coś lepszego by się przydało( chyba). Do tego chce jeszcze dodać drążek i nie bardzo wiem jak to ułożyć. Aktualnie mam 1szy dzień brzuch-pompki-rowerek 2gi dzień brzuch-bieganie. No i tak to narazie wygląda, dopiero pierwszy cykl brzuszków skończyłem więc jestem na początku trenowania to też dlatego zwracam się o pomoc w ułożeniu tego wszystkiego w coś sensownego albo podsunięcie jakiegoś gotowca:)

PS przeglądałem treningi domatorów i są one spoko ale nie satysfakcjonują mnie, chciałbym żeby trening uwzględniaj bieganie i rowerek tak żeby wszystko ze sobą współgrało.
Pozdrawiam
Erwin

Zmieniony przez - erwin0917 w dniu 2012-02-26 13:00:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Kolego BPL-G cieszę się, że podałeś mi fajny link ale skoro już go dałeś to miło by było o jakieś objaśnienie krótkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
1. Pierwsze wizyta w klubie i pierwsze treningi by _Knife_ https://www.sfd.pl/Pierwsze_wizyta_w_klubie_i_pierwsze_treningi_-t816211.html

po silowym rowerek, w dni bez treningu biegaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Dzięki za szybką odpowiedz ale chce swój trening robić w domu, zazwyczaj zaczynam trenuje ok6-7 rano na dobry początek dnia i siłownia nie jest moim celem na pewno nie teraz :) tam już bym sobie potrafił jakiś plan ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w takim razie zobacz trening domatora , pelno tego na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
j/w
co za problem dolozyc do nich rowerek czy bieganie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
a jak w niektórych treningach ustalać ilość powtórzeń? Tak jak np w tych linkach co dałem mam cykl ustalany od tego ile max zrobię np pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to zalezy jak sie czujesz cos typu 12-15 bym dal cwiczac wlasneym cialem np.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
pompek doładuj więcej tak byś robił ze 3/4 serie nie robiąc razem 30pompek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Jak nie więcej niż 30? Teraz robie razem ok 70 ;| Chodziło mi o to, że jak sobie np sam będę robił plan typu 4 serie brzuszków 4 pompek 4 drążek itd to jak obliczyć* ile powinienem robić powtórzeń czy to np ileś % maksymalnej ilości jaką robie? np 20% 30% 15% i max? Jeśli jest oczywiście jakiś taki "wzór" na to he :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
szczerze-nie wiem
zrob taka ilosc powtorzen by robiac ostatnie serie robic je juz z duzym wysilkiem czyli musisz to jakos podzielic, bo jak machniesz od razu 70, to w kolejnych ile dasz rade?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
z tym " 20% 30% 15% i max" to rozkład na serie i ostatnia maximum, to logiczne ze przeciez nie bede robił jednej seri i max od razu ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla nowego

Następny temat

W miare powolna redukcja

WHEY premium