SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Astma a sporty walki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27406
Cześć.Jak byłem mały chorowałem na astmę.Chciałbym zapytać, czy ta choroba ma i będzie miała wpływ na moje osiągnięcia, w sportach walki? Z góry dzięki za odp.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 420
Zalecam sie przejść do lekarza, a to różnie bywa. My nie możemy za dużo ci doradzić bo to kwestia zdrowia, a my od tego średniawo.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pietrosiek253
...czy ta choroba ma i będzie miała wpływ na moje osiągnięcia, w sportach walki?
Może mieć. I to nawet pozytywny - patrz zawodniczki norweskiej kadry w biegu na nartach.



Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-03-06 09:09:29
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27406
Jestem już zdrowy. Chodzi o to czy kondycja i wytrzymałość zawsze będą na słabszym poziomie od osoby która trenuje tak samo ale nie chorowała na astmę.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8300
Wszystko zależy od konkretnego organizmu, ale ja przez wiele lat leczyłem się na astmę (którą wyleczyłem i od 8-10 lat nie przyjmuję już żadnych leków), a teraz kondycyjnie spokojnie daję radę, lepiej niż niejeden chłopak, który nigdy nie miał takich problemów zdrowotnych.
Być może swoje zrobiło też to, że przez to, iż chorowałem na astmę nigdy nie paliłem papierosów.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27406
Ja też nie pale i nie zamierzam, tak jak większość gimbusów.Z tego co wiem, Bas Rutten w młodości, też chorował na astmę.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłę dynamiczną raz w tygodniu

Następny temat

Rękawice bokserskie rozmiar

electro
Polecane artykuły