Szacuny
70
Napisanych postów
628
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
27406
Cześć.Jak byłem mały chorowałem na astmę.Chciałbym zapytać, czy ta choroba ma i będzie miała wpływ na moje osiągnięcia, w sportach walki? Z góry dzięki za odp.
“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.” Saulo Ribeiro
Szacuny
70
Napisanych postów
628
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
27406
Jestem już zdrowy. Chodzi o to czy kondycja i wytrzymałość zawsze będą na słabszym poziomie od osoby która trenuje tak samo ale nie chorowała na astmę.
“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.” Saulo Ribeiro
Szacuny
1
Napisanych postów
136
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8300
Wszystko zależy od konkretnego organizmu, ale ja przez wiele lat leczyłem się na astmę (którą wyleczyłem i od 8-10 lat nie przyjmuję już żadnych leków), a teraz kondycyjnie spokojnie daję radę, lepiej niż niejeden chłopak, który nigdy nie miał takich problemów zdrowotnych. Być może swoje zrobiło też to, że przez to, iż chorowałem na astmę nigdy nie paliłem papierosów.