Dokładnie pilek, to że zrobią teraz tak dużą galę nie znaczy, że teraz wszystkie kolejne takie będą. Ta gala ma zwrócić uwagę ludzi, potencjalnych sponsorów i zarobić kupę kasy przez co miejmy nadzieję wyjdzie to na plus dla całego polskiego MMA, organizatorów, zawodników i fanów. Polsat mocno promuje MMA i to widać i mówią o KSW także w swoich programach informacyjnych.
O KSW 39 mówi się dużo i nie tylko w Polsce, a to dobra wiadomość bo KSW będzie mogło pozyskiwać nowych i dobrych zawodników. Wiadomo, że Pudzianowski i Khalidov nie będą walczyć bez końca dlatego taka gala na stadionie to pokazanie, że KSW jest mocną europejską firmą dla której warto walczyć i ta nadchodząca gala jest takim zaproszeniem, "Hej Ty, jesteśmy topem europejskiego MMA, jesteś dobry, to chodź do nas, to też zawalczysz na stadionie przed 31 tys. publicznością."
O KSW 39 mówi się dużo i nie tylko w Polsce, a to dobra wiadomość bo KSW będzie mogło pozyskiwać nowych i dobrych zawodników. Wiadomo, że Pudzianowski i Khalidov nie będą walczyć bez końca dlatego taka gala na stadionie to pokazanie, że KSW jest mocną europejską firmą dla której warto walczyć i ta nadchodząca gala jest takim zaproszeniem, "Hej Ty, jesteśmy topem europejskiego MMA, jesteś dobry, to chodź do nas, to też zawalczysz na stadionie przed 31 tys. publicznością."
Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1
http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html