SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobór planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
Cześć, stwierdziłem że mam zle dobrany plan treningowy, i chciałbym żebyście mi doradzili jaki plan treningowy będzie dla mnie dobry, mój staż to 16 miesięcy z czego 12 miesięcy było jakieś 3 lata temu i teraz systematycznie ćwiczę 4 miesiące, czytałem artykuł,, pierwszy rok treningow'' i zastanawiam się czy teraz wybrać etap 4 czy 5 z tego artykułu, czy ćwiczyć systemem Fbw czy split-em liczę na zetelną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Spokojnie możesz zacząć od 4 etapu skoro dopiero trenujesz 4 miesiące. Choć w dużej mierze też zależy to od tego co roiłeś do tej pory.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
No cwiczyłem 3 razy w tyg Dzień I - klatka piersiowa, triceps, brzuch;
Dzień II – plecy, biceps;
Dzień III – nogi, barki
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
To etap 4 będzie dla Ciebie bardzo dobrą opcją jak do tej pory trenowałeś takim podziałem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
A ile na nim ćwiczyć? I czy po jakimś czasie dodawać jakieś ćwiczenia? Np podciągania się na drążku?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Możesz lecieć tym programem dopóki będzie progres albo ok 6-8 tygodni i będzie w porządku. A później spokojnie możesz przejść do kolejnego etapu. A drążek zawsze możesz dołożyć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
To kiedy dodać drążek w a czy b,i w której kolejności? 5 serii po max?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Możesz dać w B do martwego ciągu. 5 serii jak dasz radę będzie w porządku. A ile razy się podciągniesz na drążku ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
No 10 -12 się podciągne
Jak Do? Albo przed albo po.



Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 19:47:26
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787445
Oczywiście, że albo przed albo po martwym ciągu ale chodziło mi, że do tego treningu, w którym jest martwy ciąg.
Jeśli jesteś w stanie się tyle razy podciągnąc technicznie to możesz dokładać ciężar do pasa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3031
Bardziej siłowo niż technicznie. A na triceps, wyprosty przedramion na wyciągu górnym, bo lubię to ćwiczenie, fajnie się pąpuje triceps, czy odpuścić sobie i poczekać do splita?



Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 20:10:53

Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 20:11:35
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ''dyskotekowy'' raz w tyg. ze względu na brak czasu Czy ma sens ?

Następny temat

Domowa Siłownia

electro
Polecane artykuły