SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór planu treningowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Cześć, stwierdziłem że mam zle dobrany plan treningowy, i chciałbym żebyście mi doradzili jaki plan treningowy będzie dla mnie dobry, mój staż to 16 miesięcy z czego 12 miesięcy było jakieś 3 lata temu i teraz systematycznie ćwiczę 4 miesiące, czytałem artykuł,, pierwszy rok treningow'' i zastanawiam się czy teraz wybrać etap 4 czy 5 z tego artykułu, czy ćwiczyć systemem Fbw czy split-em liczę na zetelną pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Spokojnie możesz zacząć od 4 etapu skoro dopiero trenujesz 4 miesiące. Choć w dużej mierze też zależy to od tego co roiłeś do tej pory.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
No cwiczyłem 3 razy w tyg Dzień I - klatka piersiowa, triceps, brzuch;
Dzień II – plecy, biceps;
Dzień III – nogi, barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
To etap 4 będzie dla Ciebie bardzo dobrą opcją jak do tej pory trenowałeś takim podziałem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
A ile na nim ćwiczyć? I czy po jakimś czasie dodawać jakieś ćwiczenia? Np podciągania się na drążku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Możesz lecieć tym programem dopóki będzie progres albo ok 6-8 tygodni i będzie w porządku. A później spokojnie możesz przejść do kolejnego etapu. A drążek zawsze możesz dołożyć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
To kiedy dodać drążek w a czy b,i w której kolejności? 5 serii po max?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Możesz dać w B do martwego ciągu. 5 serii jak dasz radę będzie w porządku. A ile razy się podciągniesz na drążku ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
No 10 -12 się podciągne
Jak Do? Albo przed albo po.



Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 19:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Oczywiście, że albo przed albo po martwym ciągu ale chodziło mi, że do tego treningu, w którym jest martwy ciąg.
Jeśli jesteś w stanie się tyle razy podciągnąc technicznie to możesz dokładać ciężar do pasa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3031
Bardziej siłowo niż technicznie. A na triceps, wyprosty przedramion na wyciągu górnym, bo lubię to ćwiczenie, fajnie się pąpuje triceps, czy odpuścić sobie i poczekać do splita?



Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 20:10:53

Zmieniony przez - koksik4344 w dniu 2016-12-05 20:11:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ''dyskotekowy'' raz w tyg. ze względu na brak czasu Czy ma sens ?

Następny temat

Domowa Siłownia

WHEY premium