Dzisiejszy trening:
Wykroki ciężar ciała:
4x10 każda noga
inverted row
4 x 8 pow z przytrzymaniem na górze
zrobiłbym więcej ale łapska nie dają rady a konkretnie to przedramię
Wyciskanie skos hantlami
8x 10 kg
8x 15 kg
8x 18 kg
8x 21 kg
i jeszcze 6x 21 kg do upadłego
single leg rdl
4x 10 pow każda noga z ciężarkami po 4 kg - w rękach
SS
rozpiętki+unoszenie hantli w opadzie
15 rozpiętek z 15 kg na rękę+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 9 kg
15 rozpiętek z 15 kg na rękę+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 9 kg
Biceps
uginanie ramion -młotkowy
4x 8 pow po 9 kg na rękę
uginanie ramion z hantlami stojąc
4x 6 pow - 15 kg na rękę
Ćwiczę 6 tydzień, chciałbym poćwiczyć jeszcze do świąt,czyli okolic 20 grudnia, potem jest okres świąt i nowego roku, wiadomo, rodzinne spotkania coś innego na stole niż ryż i kasza jakiś alkohol ;)
Nie chciałbym się stać zakładnikiem własnego ciała, zwłaszcza że zbyt wiele do zaprezentowania nie mam.
Czy dobrym pomysłem jest zrobić sobie 10 dniową przerwę, a potem zmiana treningu i dalej machać ?
Czy mógłbym włączyć już kreatynę, może z połączeniem z Forskolin , bo coś za wiele dietą i treningiem tłuszczu nie spaliłem, mimo iż obciąłem racje żywieniowe. Wiem że tkankę tłuszczową odkładałem latami i w dwa miesiące jej nie spalę, ale jeśli są środki które je wspomagają to dlaczego nie ułatwić sobie życie ?
Co do wyników to napiszę w niedzielę, bo wtedy zawsze się ważę i mierzę, oczywiście na czczo.
Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-12-07 18:32:07