SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i diena na redukcję OTTO

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
FBW siła i dynamika
push press sztanga 7x3 prog
high pull z ziemi do pępka 7x3 prog
przysiad tylni 3-4x10
rdl z hantlami 3-4x10

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Dziś było FBW ale jeszcze po staremu, bo nie potrafię odleźć poprawnego wykonania tego ćwiczenia:
"high pull z ziemi do pępka"
Znalazłem tylko takie:
https://www.sfd.pl/prawidłowe_wykonanie_high_pull-t912085.html

Mam jeszcze prośbę, doradź mi jakieś ćwiczenia na mięśnie szyi/karku, takie które można by poćwiczyć siedząc przed TV, bolą mnie strasznie okolica za uchem w stronę pleców, chyba od napinania mięśni podczas ćwiczeń, mam też bóle przywodzicieli- wewnętrzna strona ud- w pachwinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Coś takiego tylko jak widzisz to gość robi to z ud a nie z ziemi. No i robi to dość wysoko a mi chodzi tylko do pępka.
Na to co piszesz to masaż tkanek głębokich.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Ale to mam się schylić na wyprostowanych nogach ciągnąć ciężar wzdłuż ciała aż się wyprostuję ?
Jest to tylko na barki ?

A ten masaż tkanek głębokich to na mięśnie szyi czy na uda ?





Zmieniony przez - OTTO w dniu 2017-03-18 15:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223



Barki, plecy, dwugłowe uda, ramiona.
Masaz na to i na to.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
No zobaczymy czy podołam, nie jest to czasem ćwiczenie dla bardziej zaawansowanych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
W sumie jest. Ale zaczniesz robic od pustej sztangi i powolutku będziesz dodawał.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
A jakiś zestaw na rozruszanie naciągnięcie mięśni przywodziciela mi polecisz ?
W sumie to problem mam tylko z jedną nogą, boli mnie w pachwinie gdzie dźwigam nogę przy ubieraniu buta, ale boli też mnie w tej nodze po drugiej stronie na zewnątrz, czyli już w okolicy miednicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
A ktos stwierdzil ze to jest naciagniecie? Przyczyn moze byc wiele? Od lekkiej skoliozy do przemeczenia\pospinania miesni. Ja nigdy nie mialem takiego problemy. Wpisz sobie w google Sławomir Marszałek rozciąganie u biegaczy i porób wszystkie proponowane ćwiczenia. Może coś akurat pomoże.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31134
Ten problem pojawił się gdy zacząłęm boegać w zeszlym roku, brałem kolagen z ryb przez 3 miechy i było lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła, dynamika i zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Następny temat

masa- komplikacja pytań

WHEY premium